Mannimets

Reisisell, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
8 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Olen praegu Phuketis.Selle nädala jooksul on vaid korra õhtul äikesevihma paar tundi tulnud.Ilmateade lubas iga päev vihma.

See pakkumine ongi mõeldud kohalikele.Teie selle hinnaga ei saa.

Ka minul sai lennupiletite muutmine soodsa lahenduse. Lahkume päev varem, läbi Stockholmi ja jõuame Krabi asemel Phuketti. Kuid see pole meile probleemiks. Jääme mõneks päevaks sinna ja siis edasi Krabile. Teenindus oli igati viisakas. Suhtlesin läbi FB, otsisin ise sobiva lennu, kuna nende pakutud variandid ei sobinud meile.

Mul sama teema käsil,lubati uut lendu otsida.Kas see vahetus oli tasuta?

Selgituseks,Tallinnast SASiga Copenhaagenisse jõuame 07;00.Edasi Dohasse stardib lennuk uue plaani järgi juba 07:35.Pileteid broneerides oli vahe 1 tund,nüüd 35 min.

Tere.
Mul ka ostetud Qatarist lennupiletid läbi Copenhageni Krabisse.Muudeti lennuaegu.Start Copenhagenist Dohasse tõsteti pool tundi varasemaks.Nüüd jääb lennukivahetuseks vaid 35 min.Ei oska selle teadmisega midagi peale hakata.Vahendaja firma küsib ,kas nõustun sellise muudatusega.Lennud ühel piletil.Ehk oskab keegi nõu anda?

Suured tänud kõigile.Teist oli palju abi.

Mul piletid veel ostmata.Kuidas ma tean et tulevad ühele piletile.Ostmine oleks mytrip.com vahendusel?Momondo pakub ja ühel lehel algusega Tallinnast.Qatari koduleht pakkus samu pileteid 1 tunnise ümberistumise ajaga.