silverjoosep

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime New Yorkis eelmine suvi ja leidsime AirBnb kaudu väga huvitava variandi. Nimelt rendib üks noormees välja magamiseks kohandatud Van'e(mikrobussid). Meie rentisime paariks ööks campervani, kus sees oli olemas ka pesemisvõimalused. Sõiduki asukoht oli Long Island Citys, kohe suht jõe ääres, nii et Times Squarele oli 5 minutit metrooga. Eeldasime, et see asub kusagil karavanipargis, aga tegelikult oli see lihtsalt ühe tänava äärde pargitud. Pikemaks ajaks selline majutus nüüd ei sobi, aga meie saime sellest paarist ööst korraliku elamuse.
Hind on võrreldes teiste pakkumistega tunduvalt odavam ja sellel ajal kui meie seal olime kogus see noormees korralikult kuulsust. Ta sai oma van'idega uudistesse ja otseselt midagi seadusevastast sellises välja rentimises vist ei leitud.

Vaatasin praegu ja seda konkreetset campervani, kus me olime, ta enam välja ei rendi, aga valikus oli 4 teistsugust varianti.

Seega, kui otsida odavat elamist mõneks ööks, siis julgen seda soovitada. Saab korraliku elamuse pealekauba.

Siit on võimalik näha neid pakkumisi: https://www.airbnb.com/s?host_id=3955733&s_tag=f4vIf5_o

Suured tänud kõigile hääletajatele.
Sellel ürituse leheküljel esineb jah päris tihti igasugu tehnilisi viperusi, nii et kui hääle andmine ei õnnestu, võib hetke pärast uuesti proovida. Hääletuse lõpuni on jäänud veel 3 päeva.