karumommik

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

6 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Bangkokist lenda kohe samal päeval Chiang Maisse. Pilet maksab 35 kuni 50 euri ja lend kestab 1,15h
Chiang Mais ole 2 ööd ja lenda 13.10 lennuga Krabisse 2h. Krabist saad isegi Phi Phil ära käia ja Railay Beachil päikest võtta. Päev enne äralendu lenda Krabist Bangkoki, lende on palju ja hinnad alates 17 eurist. Bangkokis vali hotell tasuta transfeeriga lennujaama. Elu ei peagi lihtne olema, aga puhkus küll.
Teadmiseks, et Bangkoki lennujaama siseõues on väga vahva oaas, seal allkorrusel, kust Hua Hinni ja Pattaya bussid väljuvad ja kohe on ka väike poeke, kus esimese chang õlle kätte saab. http://dunker.ee/toode/chang-beer-32cl-bottle/

Ma tegin nii: Sõitsin lennujaamast bussiga hotelli Hotel Helios Mallorca, maksis 3 euri ja buss läheb iga poole tunni tagant. Hotelli vastas on mitu ratta ja autorendi punkti, kus passi ettenäitamisel vormistad 5 min dokumente ja maksad olenevalt autost 25 kuni 50 euri ning sõidad täis paagiga autoga minema. 24h pärast tood täis paagiga auto tagasi. Bensiin oli tiba kallim, kui meil, aga kuna rentisin migi 1,4 liitrise putuka, siis suutsin päevaga vist 20 liitrit maha kärutada.
Muidugi on lennujaamas ca 10 rendifirmat, kes kõik igasugu lisa garantiisid pähe määrivad.

Tubli Improved!

Oled tõsise analüüsi ära teinud.
Olen ise ka Tai risti põiki läbi sõitnud, aga pole veel sellist VAU kohta kohanud, kus vesi sinine ja liiv valge. HUA HIN on väga mage koht. Kuigi ka seal on pärleid. Ideaalne koht peredega ja väikeste lastega 5 päeva vedeleda on The Regent Chalet Regent Beach Cha-Am ca 50 euri öö, hiljuti avastasin Krabis Ao Nangi kõrval ühe meeletult ilusa hotelli oma privaatrannaga, Centara Grand Beach Resort & Villas. Kohale sai salateed mööda üle kaljunuki ronides. Sai seal tasuta ujumas käidud. Pilte näeb agoda lehelt
http://www.agoda.com/centara-grand-beach-resort-villas/hotel/krabi-th.html?checkin=2016-04-06&los=2&adults=2&rooms=1&cid=-1&searchrequestid=b568af66-352a-4ddb-83eb-b2940ca9b57f

Kuigi kellelgi on veel huvitavaid kohti Tais, siis oleksin ka väga tänulik.

Aasias käidud ees ja perekonnanimi piletil vahetus. Keegi midagi ei küsinud ja ise ka tähelepanu ei juhtinud. Halb üllatus oli, et Finnair ei anna lennu ajal enam juua, vägisi pidin janusse surema. 5 euri eest küll saab väikse õlle, aga hoidku omale.

No veiniga oli nii, et kuna kaasa olid oma võikud ja aega meeletult, siis ostsime poest pudeli punast ja läksime lennujaama kõige vaiksemasse nurka. Nosisime võikusid ja ainult valge plasttops oli punase märjukesega kõrval. Kuskilt seljatagant kargas välja hallis vormis ment ja rabas topsi enda kätte ja kohe ka omale suule ja kallas pool topsikust omale hingealla. Siis küsis passi ja pileteid, võttis need enda kätte ja käskis mul endaga kaasa tulla. Marssisime, siis läbi lennuvälja koridoride nagu mahalaskmisele. Kuskil teise korruse ruumis istus veel ca 5 ennast täissöönud hallivatimeest, kes rõõmsa muigega peedistamist alustasid iga teine lause oli Moskvas avalikus kohas alkoholi tarbimine on karistatav ja trahv 50 000 rubla. Ise veel omavahel pildusid kilde prakljatie estonsõ. Ma olen suht vanakooli mees ja vene keelt jagan hästi ning aega oli ka veel mitu tundi, siis vormistasimegi seal trahvi ja muutkui ähvardati, et hoiavad kinni seni kuni edasilend ära lendab. Mul oli taskus pakk 50 euroseid ja sealt oleks nadi altkäemaksu pakkuma hakata ja nii mulle meenuski, et kotis on Tallinna lennujaamast ostetu vanaka pudel. Võtsin selle välja ja pakkusin seda lepituseks. Kõigil mentidel läksid näod särama, et nastojassee starõi Tallinn stoli ja mind kanti kätel sealt ruumist välja suruti kätt ja patsutati õlale.
Aga see lennujaam on üks maailma koledamaid. Tallinnaga ei kannata kuidagi võrrelda. Mingid vanad putkad on seal ja pimedad koridorid. Ma ise suitsumees pole, aga suitsuruume seal lennujaamas pole ja siis käivadki sõltlased seal WC-s salaja popsimas, aga sel kamraadil vanakat polnud ja lennule ei jõudnud. MIks suitsumehed enne 10 tunnist lendu suitsu teha tahavad jääb mulle arusaamatuks.

Tere borum!

Mul sama jama ja ka Finnairiga ja samuti Tallinn Helsingi Bangkok ja tagasi.
Sinna Soome helistada on peaaegu võimatu, laseb pool päeva oodata telefoni otsas.
Maili aadress Finnairil puudub. Ticket.ee kes piletid müüs võttis meie avalduse vastu, aga tolku sellest pole siiani olnud. Helistasin ka Tallinna lennujaama, aga ka sealt abi ei saanud.
Meil on lend 6.03.2016 ja kui meid peale ei lasta eks me teavitame Teid ka.
Müstika, et iga nädal saadab Finnair mailile igasugu jura, et hallake oma broneeringut, aga seda lihtsat asja raisad teha ei saa.
Ma lendan ka igal aastal 5 korda ja see nime vahetusse minek oli minu inimlik eksitus. Ma ostsin ka 10 piletit kolme eri ostuga, millest kaks läks õnneks. Piletite müügiga lüpsti meid ka korralikult. Esimesed piletid sai norm hinnaga järgmised keevitati juba sota nägu kallimaks, aga 10 piletit korraga osta ka ei lasknud. Nädal hiljem olid samad piletid taas odava hinnaga. Loodan, et õpite minu vigadest.

Tegemist on väga nüri lennujaamaga. Sügisel sai seal sõpradega 8 h istutud ja tulemus oli, et üks sõber jäeti edasilennust maha kuna tegi WC suitsu. Mind hoiti paar tundi kartsas ja nõuti 50 000 rubla trahvi topsikese veini joomise eest. Päästis pudel Vanakat, mis Tallinna lennujaamast kaasa sai ostetud. Lubasin endale, et seda lennujaama edaspidises elus väldin ja ei soovita ka teistele.