Moonwalk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas Lätist autoga Eestisse sisenemisel tuleb ka täita piiriületaja deklaratsioon?

Kas tagasilennul peab ka 12 tunni jooksul Lätist jalga laskma või on variant ka mõneks päevaks kohapeale jääda?

Kui alustada lendu Riia lennujaamast, siis kas piiriületus deklaratsioon tuleb täita 48 tundi enne piiriületust või enne väljalendu?

Soovitage vaatamisväärsusi ja tegevusi, mis pakuks huvi ka lastele :) Milline piirkond on kõige parem nö staabiks võtta kui soov kogu saarele ring peale teha (va. põhja pool)? Või oleks mõistlik jagada ööbimised kahe piirkonna vahel? Lend läheb Larnacasse. 

Kasutan natuke teemat ära ja uurin, kumb aeg on Küprose külastamiseks parem -  kas oktoobri teine pool või aprilli lõpp/mai algus? :) 

Millist teed soovitate sõiduks Zakopane ja Tatralandia vahel? Millised kogemused on Energyland lõbustuspargi ja miniatuuride parkidega?

Lastega soovitan sõita Palangale Ventspilsi kaudu, seal palju lastele sobivad atraktsioone, ka tasuta mängulinnakuid. Majutuskohti kõige lihtsam otsida Booking.com kaudu :) 

Upitan teemat ja uurin, millist loomaaeda soovitate külastada lastega Lõuna-Poolas - Wroclaw, Krakow või Varssavi?

Ilmselt jääb paadisõit ikkagi vahele, aga kumba soolakaevandust oleks lastega huvitavam külastada, kas Bochnia või Wieliczka?

Kas keegi on omal käel käinud ka Dunajeci  jõel parvega sõitmas? Kas pärast on võimalik kuidagi auto juurde tagasi ka saada? 

Tänud info eest!Tripp, vaatasin et olete lastega mägedes päris pikad matkad teinud, kas seal on ka kogemusteta matkajatel võimalik lühemaid vahemaid läbida?Ja kas on mõistlikum mingi linn endale nö staabiks võtta ja sealt päevaseid väljasõite teha või pigem liikuda koguaeg uude kohta? 

Kuna väike mõte sel aastal perega Lõuna-Poola ja Põhja-Slovakkia suunas liikuda, siis upitaks teemat ja uuriks, mis kohad eelkõige lastele (4-14 a) on meeldinud ja mida kindlasti külastada võiks/peaks?  Huvitavad nii  ilusad vaated, kui ka erinevad lossid/koopad/matkarajad ja muud toredad kohad (veepark, loomaaed jne). Kas seal kandis on ka mõnusaid ujumiskohti?

Meil sama sihtkoht plaanis, aga lastega. Nii et kui keegi oskab veel soovitada põnevaid kohti mida just lastega külastada, oleksin tänulik ;) Miks mitte ka Poola piiri ääres.

Meil plaan minna Kaunase kaudu (1 öö seal) ja tagasi Vilniuse kaudu.

Täpsustan veel, et kas lisapagas saadetakse otse lõpp sihtkohta või tuleb vahepeal Ateena lennujaamas ise ringi tõsta?

Tere,

kui lendude vahe on 40-50 minutit ja on ka lisapagas. Kas see on piisav? Lennud ühel piletil ning plaan Ateenast lennata edasi saartele.