Eq19

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jah, paberid kõik alles. Ma siis uurin oma pangast ( Nordea ) asja, vast pole sellega liiga hiljaks jäänud.

Meie käisime juunis Horvaatias ja vahetasime seal raha, oli tiba kasulikum.

Kas seal kohapeal vaidlustasid, kui auto üle andsid?
Maksin ka krediitkaardiga, aga tagasi Eestisse jõudes sain alles pretensiooni esitada Horvaatia esindusse. Kuna sealt ( Spliti lennujaamast ) öeldi, et nemad ei saa midagi teha, et kirjutage meilile.

Tere notual,

Aga kelle poole sa pöördusid, kas Hispaania Sixti esindusse?
Eesti esindusest öeldi mulle, et see suht lootusetu ettevõtmine, et mul raske enam midagi tõestada, kuna paber on allkirjaga.

Tere!

Meie rentisime oma seltskonnaga Ivicalt auto juunis ja 10-ks päevaks.
Algselt ütles et krediitkaardi pole vaja ja 10 päeva on 600 eurot. Tahtis vaid ettemaksu 150.-, mille ka kandsin üle. Kuid kohapeal tahtis siiski krediitkaardi, et igaks juhuks. Ja mis meid veel üllatas, oli see, et ta hakkas küsima lisakindlustuseks raha, 100 või 200 eurot. Vastavalt, siis omavastutuse summale. Kuigi autol on kasko peal, siis mingi vastutus on ikkagi ja selle jaoks pidimegi maksma juurde. Olime väga üllatunud, et ta sellest ennem ei rääkinud. Kuna tema inglise keel on ka suht konarlik, siis ei jäänudki meil muud üle, kui maksta 100 eurot.
Ja eks need hinnad kõiguvad hooajale. Juuli ja august on neil tipphooaeg ja siis on kõik asjad kallimad, sellepärast ka juunis käisime.

Meie tulime just Horvaatiast ja ka rentisime auto ( Sixt ), kuid niiaplju kui meie rentimiste kohta ennem uurisime, siis kõik tahtsid krediitkaardi olemasolu.
Just kirjutasin ka oma hoiatusest Sixt autorendi kohta. Ja olen siin foorumis ennegi lugenud, et see autorent üks peavalu on. Aga loodan, et sul läheb kõik hästi, vast on mõni firma ka selline, mis ei süsteemita ja lollita klienti oma lisapunktidega.

Tänud kõigile, kes viitsisid vastata, teist oli palju abi.
Olen vaadanud Youtube-st ka ja saanud asju selgemaks.
Kindlasti annan ka oma reisist tagasisidet.

Tere!

Tänud Lagle ja Jaanika info eest!
Lagle, kumba parki sa soovitaksid külastada, kas Krk-d või Plitvicet? Mille poolest on Makarska rand hea?

Tere!

Tänud abi eest tutkaonu!
Me otsustasime jätta selle Istra seekord siis külastamata ja lähme otsejoones Spliti poole. Loodetavasti on vesi seal siis juba soe.
Kas Solarise rand on ka kivine?
Kas selline plaan oleks parem? - Lennata Rijekasse, käia Plitvices või KrK-s ja tulla edasi lõuna poole, Sibenikusse jne. Ja tagasi lennata koju Splitist.
Väga raske otsustada, kus peatuda, kuna siin meeletult infot, mille olen läbi töödelnud. Kas ööbida mõnel saarel või Makarskas või Trogiris? Kas võtta erinevates kohtades ööbimine, näiteks mõnel ilusal saarel 3 ööd, Makarskas või Trogiris 3 ööd? Kuidas oleks lihtsam liikuda, kui tahta õhtuti väljas jalutada ja vaadata kus miskit toimub?
Vabandan, kui jutt sai keerukas.

Tänud siiski, kes oskavad vastata ja aidata.

Tere!

Mul oleks mõned küsimused teadjatele, loodan, et saan infot, kuna selline omal käel reis esimene.
Plaan minna lennukiga 11 juunil Rijekasse ja olla Horvaatias 2 nädalat. Tagasi plaan tulla 25 juuni Rijekast. Meie seltskond koosneb 2 lapsest ( 13 ja 14 ) ja 4 täiskasvanut. Rentida auto.
Reisiplaan oleks selline:
Rijekast Pulasse ja viibida seal 5-7 päeva, külastada Istrat ja Cresi saart. Käi ka Plitvice rahvuspargis.
Sealt edasi liikuda Spliti, ööbida Makarskas, külastada Trigorit ja saari. Kokku samuti olla u. 7 päeva.
Kindlasti tahaks külastada Plitvice rahvusparki, seda kiidetakse foorumis rohkem, kui Krk parki. Ja ühe päevase laevareisi teha.
Kas selline reisiplaan on mõistlik või see liigne tormamine?
Kus saab siiski head randa nautida ( liivast, kui üldse on )?
Kas sellisel perioodil juba vesi soe?

Ette tänades