Epu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sellelt (sales@myanmartravelgkt.com) me kirjavahetust pidasime aga leidsin, et nende nimekaardil, mille nende töötaja mulle meie kohtumisel andis, on ka teine aadress. Proovi sinna:
goldkangarootravels@gmail.com

nende kodulehele peaks viima järgnevad:

www.myanmartravelgkt.com
www.goldkangaroomyanmartravels.com

Siin mõned hinnad:
Auto, mis võttis meid lennujaamas peale, sõidutas Mandalays, Amarapuras ja viis õhtul hotelli, maksis 50$
Teise päeva hommikul tuli auto hotelli järele, käisime/süitsime veel mandalays, siis viis auto meil sadamasse, et paadiga minna Minguni. Pärast viis hotelli. See päev maksis 60$.
Baganis Popa mäele sõit (edasi-tagasi umbes 100 km) maksis firma kaudu autot ette tellides 65$. Autod oli täitsa korralikud. Toyotad, nagu nad seal enamuses.

Lendasime Mandalaysse, sealt mikrobussiga Bagani. buss tuli hotelli järele umbes viie ajal ja viis Bagani hotelli ette, mingi 11 õhtul olime kohal. Vahepeal 20 min peatus. Maksis see 10$/in.
Ülejäänud pikad vahemaad läbisime lennukiga; Bagan-Nyaung Swe (inle järv)
sealt Ngapali ja edasi Yangoni.

Saan veel aidata?

Saabusime paar päeva tagasi Myanmarist, olime 2,5 nädalat. Kasutasime pisut kohaliku reisibüroo teenuseid(ostsime nendelt siselendudele piletid, tellisime rendiauto mõneks sõiduks ette) ja jäime väga rahule. Kuna olime Mandalais vaid kaks poolikut päeva ja ühe öö, siis seal rentisime auto, juht rääkis suht okeilt ing.keelt. Tänu autole saime käia ühel päeval läbi sealsed olulised pagoodid, näha kullalehtede ja kettide valmistamist läbi jpm, vaadata päikeseloojangut Amarapura tiigipuust sillal. Teise päeva hommikul sõitsime laevaga Minguni (tore sõit ja kena koht) Kindlasti kõiki neid kohti on võimalik läbi käia ka nii, et võtta kohapealt transport ja saab ka ilmselt mõne dollari odavamalt aga nii saime vähese ajaga palju näha, no ja mugav oli ka.
Ka Baganis käisime sellelt firmalt tellitud autoga Popa mäe otsas.
Hotellid-motellid soovitan ette tellida, Ngapalis olles astusime uudishimust mõnest hotellist läbi, kõik olid täis, ka Hilton! Täitsa normaalseid hotellid olid ka lennujaamast kaugemal, ehk siis nö teises asula otsas, ranna lõpu pool, seal oli ka palju mõnusaid söögikohti.
Ja siin firma andmed, kellega suhtlesime. Nad olid ikka väga hoolivad ja tähelepanelikud.
Gold Kangaroo T & T Co., Ltd.
sales@myanmartravelgkt.com
Thin Zar Aung (tütarlaps, kellega suhtlesime ja ka Yangonis kohtusime)
tema tel.+959794725709

Rentida saab tõesti vaid el.rollereid ja jalgrattaid, sest välismaalastele muud tehnikat ohutuse pärast ei usaldata. El.rolleriga tuleb aga ettevaatlik olla-need võivad saada tühjaks kiiremini rentija lubab. Väide oma kogemuse põhjal.
Kui küsimusi, andke teada.