Shogun

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

5 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas oleks mõtekam võtta üks hostel kogu reisi ajaks või paar päeva olla ühes ning siis liikuda kuskile teise linnaossa.

Egiptuses juba 3 korda käinud. Snorgeldamine meeldib väga seal, paari aasta pärast ehk tagasi sinna, sest just Kairosse sealt loetelust pole kordagi jõudnud.

Nonii,

arvestades praeguseid uudiseid türgi kohta otsustasin seekord Portugali kasuks, tegin julge sammu ja ostsin lennupiletid Portugali, Portosse ära, enam taganemist pole. :)

  1. Aprill hommikul vara minek ja 14 tagasi. Mõtlesin et esimesed 3 ööd bronnin hosteli ära ja siis kohapeal vaatan edasi kuidas elu kulgeb, et kas Lissaboni või Portos mõnda teise piirkonda ja hostelisse.

Mõtlesin kas siis airdnb kaudu võtta endale tuba või siis hostelisse minna. Ei välista ka seda, et esimesed 2 ööd airdnb kaudu, kus saaks siis hostilt ka nõu küsida linna kohta jne... ja edasi kuskile hostelisse seigelda. Igas linnas on veel üritused noortele välismaa tudengitele ja ränduritele couchsurfing kommuuni kaudu, kust saaksin uusi tutvusi ja selle kaudu ka uusi väljakutseid ja mõtteid.

Hetkel on mõttes Istanbul veel, kuna sinna läheb otselend ja väga odavalt saab sinna. Aga aega on veel uurida ja mõelda. Aitäh kõigile kes on senimaani vastanud siia teemasse, olen palju mõtteid saanud.

Istanbul hakkas huvi pakkuma, reisi plaanin teha üksinda, et saaks täpselt enda järgi kõik sättida ning end proovile panna heas mõttes.