Kristi332

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, soovitan minna Kreetale või Türki. Käisime eelmisel kevadel(26.04-03.05) Kreetal. Hotelliks valisime Star Beach Village & Water Park.Selle hotelli rand on nn. linnarand, kuhu saavad tulla ka inimesed teistest hotellidest. Rannas olemas varjud, toolid, veepark, kardirada ja rannabaarid. Lastel väga palju tegevust. 2 aastat tagasi olime samal ajal Türgis Long Beach Resort & SPA-s. Ka väga vinge hotell(käinud 2x). Vesi jah tuleb tunnistada väga soe ei olnud, aga pluss on see, et pole veel väga palju turiste. Ilusat reisi!

Ma ütleks nii et umbes nagu suvel eestis.Esimesed päevad oli meri rahulik,aga siis tulid mõnusad lained. Praegust ilmateadet vaadates loodame ,et on soojem kui eelmine aasta https://www.gismeteo.ru/month/3797/

Meie jõuame 26.04 järgi:) Ankara suht kaugel õnneks.Meie veel ei karda:)
Eelmise aasta lahe reis veel värskelt meeles vb. sellepärast ei põe ka. Ise lähme kolmas kord türki ja minu mäletamist mööda on seal koguaeg kusagil möll käinud. Nii ,et ootame oma reisi ja ärme põe:-) Kui ikka jamaks läheb ,siis ei lasta sinna.
Parimat!

Meie käisime 26.04.2015 samas hotellis lastega(8 kuune,11 aastane,14aastane) ja jäime väga rahule.(Lähme see aasta samal ajal tagasi:-)) Lõbustuspark ja veekeskus kõik toimis.Merre minek veits kivine ja algul võib tunduda jahe ,aga ka sellega harjub. Sööki, jooki ja tegevust jagub terveks päevaks.Toad ka täitsa viisakad.Kui saad veel valida ära võta merevaatega,sest 4realine sõidutee läheb sealt poolt. Käisime ka bussiga Alanyas (pilet oli äkki 2 euri edasi tagasi) Kolmapäeviti on ligidal ka üks turg ,kuhu saab jalutada(3km umb.) Kuna minek muidu:-)