Avor

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Macy's on üks kuulsamaid kaubamaju ja leiab ka häid pakkumisi aga outlet tüüpi kaubamajast kõige populaaresem Ground Zero kõrval Century 21 (kusjuures teine sama keti pood Manhattanil on Central Parki lähedal ja seal vb rahvast vähem).
Kui on plaan NYC-s auto võtta ja korraks nt linnast välja sõita siis on üks kette Premium Outlet ja nt Woodbury Common Premium Outlet on võimaluseks 100km eemal.

My Bad.. :) Mõtlesingi motte juurde.. vaid "nähtud".. :)

Mina olen samuti teeninud punkte SASi kaardile kõikide teiste liikmete lendudega. Tegelikult enamus punkte olengi teeninud kuidagi teiste firmade lendudega ja samas boonuspunktid reisi vastu sain siis ikka vahetada SAS-s.

Ööbisime viimati suhteliselt ebamugavas West YMCA hostelis kus kitsad pisikesed nariga toad. Hind oli ok ja hinna sees ka jõusaali ja basseini võimalused. Samas oli asukoht mega: paiknedes kohe central parki kõrval ja central parki alguses.
Olen käinud varem korduvalt ainult korteri rendiga ja enamasti ple olnud probleeme. Alati on renditud saanud küll aga väikeste viperustega vahel aga siiski. Kui alla nädalane tripp siis soovitan kindlasti valida asukoht Mangattanile ja midtowni lähedusse või siis äärmisel juhul metroopeatuste vahetusse lähedusse et lyhikese ajaga niisama transpordi peale liiga palju aega ei kuluks. Air BnBd pole veel kasutanud kuid tõesti tundub et sealt leiab häid pakkumisi.
Mina olen kasutanud homeaway.com ja vacationrentals.com saite ja varem craigslist.com aga see pole vist enam aktiivne? :)
Korduseks ma eriti ei põeks seda keelu teemat lühiajalise rendi osas... Endal siis vähemalt õnneks sel temaatikal pole kunagi probleeme esinenud.

Minu soovitused budget tripiks NYCs ja ringitiirutamiseks

1) central parki hommikujooks
2) staten island ferry - saab tasuta vabadusesamba kylastatud
3) pühapäev central parkis
4) roosevelt island cable car - köisraudtee queensboro silla kõrval/kohal ja mega vaated
5) brooklyn bridge ja Manhattan Bridge vaheline park - super vaated ja hea nt väljas kaasavõetud eine teha
6) jalutuskäik üle brooklyni silla
7) loend läheks pikaks :) aga muidugi ei saa unustada odavat shoppamist :D

Piletite eest soovitaks:
1) pilvelõhkujad - hetkel oleks mõistlik Freedom Tower, samas ka ajalooline Empire State on lahe ja Rockefeller center kus saab katusel päris olla - seal samas on pimedas lahe kui empirestate valgustatud ja lahedad tuledevaated
2) full circle paadiekskursioon ümber manhattani kus antakse linnast ysna korralik ülevaade

3) meeldis väga aga suht kallis - helikopteri tripp