Kerly_4

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Aitäh kõigile, kes on lahkesti arvamust avaldanud, sellest on olnud suur abi otsustamisel :) mõtlesime, et veedame oma jõulud ja aastavahetuse Panglao saarel. Loodame, et seal on ka noortele õhtuks aktiivsemat tegevust. Vaatasin, et hotell, milles sooviks ööbida on Bohol Beach Club Resort http://www.boholbeachclub.com.ph/ , ehk kellelgi on kogemusi selle hotelliga, või oskab soovitada muud hotelli, mis oleks ilusa ranna ääres.

Me olime ka Palawani ja Boholi vahel, kuid tundub et otsustame siiski Boholi kasuks. Kas oskate öelda ka kuidas on lood Philipiinidel laevakruiisidega, kas tasub võtta, et külastada ka teisi saari? Ning mida arvate siselendude kohta, kas peaks ostma pikemalt ette või saaks ka kohapealt?

Plaanime siiski enne aastavahetust minna, 12 detsembri paiku ja 4-ndal tagasi tulla. Raha pole probleem, sellepärast ei kajastamud ka enda eelarvet, sest see pole minujaoks hetkel küsimuseks. Nagu öeldud läbime vahemaad siselendudega kui sa uuesti loed, siis ehk saad aru :) Sihtkohad pole suvalised, oleme arvestanud kõigi seltskonnaliikmete soovidega ja ise eeltööd ka teinud. Lahtine on Philipiinid, sest seal üle 7000 saare ja tõesti kuulaks teadjamate arvamust. Eelkõige huvitavad, kas sellised siselennud on reaalsed( ennetades su pahameelt, siis jah olen vaadanud lennufirmasid jne). Sooviks siiski teadjamate arvamust, mitte tühikargajate norimist.

Reblikas

Aitäh informatiivse kommentaari eest :) ootan huviga ka muid soovitusi Bali ka Filipiinide kohta, loen Balist järjest rohkem ja tundub, et see polegi nii paradiisisaar helesinise vee ja valge liivaga..soovitatakse isegi Gili saart rohkem, oskad ehk selle kohta ka arvamust avaldada?