kõpitseja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei meeldi. Kahjuks... Otsinguga midagi välja ei tule. Kuigi tean, et peaks selline teema olema. Kui panna googlesse sama sõna siis pakub, et võib tripist lugeda, lähed peale ja lehte ei leitud. Oleks teadnud, oleks enne wordi kõik postitused ära salvestanud. Aga ei tulnud selle peale...

Ka minu planeerimine sai alguse suhteliselt sarnaselt AndresR -le. Kõigepealt Google Maps. Siis utoopiline plaan paika. Utoopiline sellepärast, et lõpuks trip-i lugedes saad aru, et 12 päevaga sa suurt ei jõua, kui puhata ja nautida tahad.Ja ainult autosõidule päeva panna ei taha ju. Siis uurisin mida reisibürood pakuvad. Ja seejärel googeldama ja pilte vaatama. Tripist sai ka huvitavad kohad ja tekstid kopeeritud arvutisse eraldi kausta . Sealt on lihtne otsida, kui päevaplaani paika panime. Praeguseks on vist plaan 95 % paigas. Aga alati võib midagi juurde tulla või ära jääda.

Ega te ei oska öelda, kas ka praegu kehtib see Austria keeld?

Tänud. Kummaline, et otsing ei andnud eile mingit vastust. Sain veidi mõtteid juurde. Igal juhul kehva ka väga ei taha. Aga õnneks on aega ostuga juulini. Uurin edasi. Ja kui keegi veel kasutab, siis hea nõu on alati oodatud.

Zakopane kant Poolas tundub huvitav. Meie reisil võtab see suvel 2 päeva. Lähedal Tatrad, kus plaan veidi ringi piiluda. Ja öömaja on meil broneeritud Krakowi ja Zakopane vahele.Suur maja ja alla 200 euri 2 ööd. Kasuta otsingut, siin on nii palju infot.

Suur tänu. Olen lugenud ja otsinud ja kuskil pole täpselt midagi öeldud. Mõtlesin, et küsin siis ise ja täpsemalt. Aga sõidame oma autoga ja lisaks koerale sõidab kaasa ka autos ennast bossiks pidav kass :) Seega ootab meid ees päris korralik perereis :)