pahkluu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sai siis holidayautos.co.uk'st võetud auto nädalaks 57€ eest. Selle vahendaja kindlustust ei võtnud, plaan võtta The Guardianis mainitud kindlustuspakkujatelt, sest HolidayAutos ise ei kindlusta purunenud rehve, täket esiklaasis või kaotatud võtmeid jpm. Kokkuvõttes plaan pääseda ~1000€ suurusest tagatisest vist ei õnnestunud, küll aga olen rahul auto hinnaga. Niipalju sain targemaks, et sellest tagatisest pääseb vist juhul, kui maksad auto eest rohkem - ca 250€.

On aga kellelgi kogemusi tagatise tagasi saamisega? Kaua aega võtab? Muude teenuste puhul olen tähele pannud, et välismaal bronnitakse see summa ikka väga pikaks ajaks. Ei tahaks väga pärast reisi veel kuu aega oodata summa laekumist.

http://trip.ee/node/73364
Seal mainitud The Guardiani artikkel paneb tõesti mõtlema, et ei hakkakski kindlustust võtma nende saitide käest. Samas 4 aastat vana artikkel - selle ajaga jõuab seadus koha peal muutuda ja mine veel tea. Pealegi mitmed saidid teevad selle CDW kohustuslikuks, st ei saa sellest loobuda. Ja sel juhul tuleb vist ikkagi rendifirmale see nö deposiit kanda?!

Economycarrentals.com puhul on täiskasko siis "Theft & Damage Excess Protection"? Või kuidas neid termineid mõistma peaks? Kas täiskasko peaks igalpool automaatselt tagatist vähendama?