Talvo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ise küsisin ise vastan. Küsisin infot Valgevene caravaniklubist ( www.caravaning.by). Vastati siis, et registreerida tuleb siis kutsuja või kui firma, siis selle asukohas. Meie puhul on siis kutsega tegu, seega registreerime kutsuja aadressil ja siis reisime mööda Valgevenet ringi. Sama on nähtavasti siis kui tegemist on turismiga. Ühes kohas registreerid ja reisid siis ringi

Panen ka vastuse teksti, kes vene keelt mõikab, saab lugeda.

Если вы приезжаете по частному приглашению, то вы регистрируетесь 1 раз по месту жительства того, кто Вас пригласил. Это обязательная процедура. Если не сделаете этого и у Вас и приглашающего будут проблемы (штраф и т.д.). Если вы переезжаете, путешествуете - регистрироваться дополнительно не надо. Даже если кто-либо поинтересуется о регистрации - говорите, что уже зарегистрированы по месту жительства приглашающего вас человека. Если вас приглашает организация (фирма, клуб и т.д.) - юридическое лицо, она несет ответственность за вашу регистрацию и обязана сделать это. Причем в обоих случаях, должны быть зарегистрированы все приехавшие по приглашению (ваша семья, друзья - все кто пересек границу по приглашению).

Tänan Alar.

Rahvusvaheliste lubade kohta leidsin juba info ARK lehelt kuigi praktikas vist neid ei nõuta.

Aga registreerimine jäi ikka segaseks. Öeldakse sellel lehel, et 5 päeva jooksul asukohta saabudes peab registreerima. Minu küsimus oligi järgmine. Kui ma üle 1-2 päeva ühe koha peal ei peatu ja sõidan matkabussiga ringi... Kas pean tõesti iga kord siis antud kohal registreerima?

Üks küsimus veel. Auto firma nimel, kasutajana teh. passis kirjas. Kas tuleb mingeid probleeme või ei.

Tere. Eelnevast kommentaarist jäi silma asjaolu, millest ei saanud.
Esiteks, mis asi on rahvusvaheline juhiluba. Et antakse siis nagu teine juhiluba või. Pole sellisest asjast kuulnud. Terve Euroopa läbi sõidetud. Mul tuttav on mitmel korral Valgevenes käinud ja kuskil pole tal küsitud mingeid rahvusvahelisi lube.
Teiseks tekkis küsimus registreerimise kohta. Reisin matkabussiga ja üle 1-2 kahe päeva ühel kohal ei ole. Kus ma end siis registreerin?