meenu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suuga :) see lihtne, tal selline ca 2-3 cm läbimõõduga ava (kork peal ja pehme klapp sees ja õhku tagasi ei lase. 

Ma ise ostsin kaks sellist patja Hiinast, omal ajal ca 16 EUR tk. Tuleb küll kaua, kui ajaga napp. Nn 3 kordse kõrguse sealt valikust, aga ilmselt muidki. Istub täpselt istmete vahele, kõrgus ka OK. Kaalub miski 450 grammi.Travelsky Travel Inflatable Pillow https://s.click.aliexpress.com/e/bxA5FLvI

Kuidas Guadeloupel inglise keelega hakkama saab, nii söögikohtades, turismiatraktsioonidel kui tavaelus?

Mul oli qatariga sama seis 2015 alguses, kus vahepeatust Dohas venitati ehk muudeti lennuaegu lennufirma initsiatiivil. Ja sain korda.

  1. Vaatasin järgi ise otsingutes, mis oleks samal päeval kiireim lend ehk lühim vahemaandumine. Lihtsalt Dohast läheb paljudesse kohtadesse lende väga palju.
  2. vaatasin et on olemas parem kombinatsioon, kirjutasin üles lendude numbrid et hea viidata
  3. Helistasin lennu müünud vahendaja helpdeski, rääkisin soovi/mure ära. nad ütlesid et ise nad tasuta muuta ei saa, aga soovitasid helistada Qatari otse ja siis neile tagasi. (ma ei tahtnud tühistada)

Qatar saavat kuidagi nii lennud ära märkida, et siis saab vahendaja neid tasuta muuta. 4) Helistasin Qatari, ilma puiklemiseta "tegid mis vaja" (aga nemad ainult märgendasid, mitte ei muutnud). 5) tagasi vahendajale kõne, kes siis sai ära muuta nagu tahtsin.

Mul Qatar muutis lennuaegu, pilet oli ostetud vahendaja kaudu. Ajakava muudeti, lendude vaheline aeg pikenes (mul oli 3 eri bronni eri inimestele) Tegin oma plaani, mida ma tahtsin saavutada (valisin uued ajad). Helistasin büroosse, nad ütlesid et enne tasuta muutmist peab qatar panema miski märke bronnisüsteemi, siis nad saavad tasuta muuta.

Kõne qatari officesse, asi tehti ära. Kõne taas büroosse, muutused viidi sisse. Otse qatarist ostnuna saanuks ühe kõnega, aga elu on selline :)

Pikamaalennud jah 767. Riiast kiievisse ja tagasi mul oli aprillis Embraer E190,üsna tutikas. Väidetavalt vahel ka boeing 737. 767 oli natu väsinud, aga lendas. Ekraanid olid yldised, mis tähendas et jalgade sirutamiseks pysti tõustes jäid kellegile ekraani ette ja võis poriseda. Aga odav hind otsustas :)