mirjam2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sõltub, mis sulle meeldib või millised ootused on.

Meie reis oli u. 2- nädalane. Kõigepealt Havanna ja siis Vinales, seal meil vedas majaperemehega, kes tegi meile väga põneva ja põhjaliku ekskursiooni. Edasi sõitsime Trinidadi,Trinidadi vanalinn on märkimisväärselt kena ja üldse on tegu linnaga, mida kindlasti ei tasu vahele jätta. Peale Trinidadi tuli Camagüey, mis oli kena ja pisike linnake, kus oli palju väljakuid ja katedraale, sga polnud midagi väga erilist, kui võrrelda näiteks Trindadiga

Edasi tuli Santiago de Cuba, mis oli meie meelest väga närviline linn, kus olid hullunud autojuhid, kitsad tänavad ja väga vähe vaatamisväärset. (Kui suuremad linnad meeldivad, sis peaks sobima).

Edasi jätsime kahtlused ja läksime ka Baracoasse, mida me tagantjärele üldse ei kahetse. Võtsime seal reisi Alexander von Humboldt nimelist rahvusparki. Pärast 7 km rada viidi meid Baracoa parimasse randa. Kuna Baracoad ümbritsevad kõrged mäed, ei pääsenud 500 aasta jooksul siia muudmoodi kui meritsi, mis lubas siin tekkida pisut omamoodi kultuuril. Näiteks kasutatakse söögi tegemisel teisi maitseaineid peale soola. Samuti on magustoidud veidike teised, kui mujal Kuubal.

Siis sõitsime tagasi Santiagosse, kust lendasime Havannasse tagasi.

Kui on veel küsimus, siis vastan meeleldi.