toomas921

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
18 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina olen aru saanud, et netist ostes Tšehhis ja Austrias toimib see värk auto reg. numbri põhiselt.

Eks vast ikka sõidab ka ühe hooga ära, aga ma pole punnima hakanud, ei taha hilja pimedas pererahvast tüütama hakata. Ja vahepeal vaja tankida nii ennast kui ka autot, siis kindlasti remondi lõigud, võib-olla vaja veel Horvaatiasse sissesaamist oodata jne. Nii et see 12.46 võib tunduvalt pikemaks venida.

Eelnevatel kordadel olen ma Peetris ööbinud ühes veskis, Zloty Mlyn, aga booking seda enam ei paku, nii et proovin ära Gorski, natuke enne Peetrit, S8 ääres.

Pole nüüd kolm aastat Horvaatiasse  saanud, täpsustaks üle need Poola tasulised teed. Juhul kui Varssavist minna mööda S8 Tribunali Peetri juurde välja, siis vist ei peaks ühtegi teemaksu tasuma? Või ma eksin?

Eelnevatel kordadel olen esimese ööbimise võtnud Tribunali Peetri kandis ja teise Horvaatia alguses, ja siis peale lõunat juba mekkinud õllevett Baška Vodas.

Leedu Poola piiril pidi see remondilõik olema suht lühike.  Peetri ja Czestohova vaheline lõik pidi ka juba suht talutav olema.

 Kas autoga reisimine  on ikka transiit? 

Transiit

1**.**kauba v. reisijate vedu ühest riigist teise läbi kolmanda riigi. 

2**.**kaubavedu lähtekohast sihtkohta vahepeal ümber laadimata

Tere, tehtus siis selleks korraks see Odessa trip. Tagasi tulles16.07 piiril ca 3 tundi. Ikka Starovoitove  Dorohusk. Kui kellelgi küsimusi, siis palun lahkesti.5 131412.

Tere, hetkel Odessas. Poola- Ukraina piiri võtsin 07.07. Aega läks ca 50 min. Kõik oli viks ja viisakas. Dorohusk- Starovoitove. Aga aeg oli ka varajane, mingi kell 05.00 kohaliku aja järgi olin piiril. Käisin ka 06. 07 õhtul kella 18 ajal seal vaatamas, aga loobusin, järjekord oli ikka omajagu

agnea, Varssavist sõitsite välja mööda S8-t või läbi Lodzi (A2) ? Ja küsimus suuremale ringile, kas teist keegi passid ka kaasa võtab, või olete kõik ID kaardi fännid :)

tanit, kuidas sujus horvaatia piiri ületamine? Mis riigist sisenesite, mis kella paiku, mis päeval ja kaua ootasite, kui üldse ootasite?

Kena kuulda! :). Ja kuidas läks sinul, feliks25? Ise plaanin piiri ületada mingil pühapäeval, lõuna paiku, karta on et siis see asi nii lihtne ei ole :(.

Rein Reinhold ja felix25, kuidas teil sujus Sloveenia- Horvaatia piiriületus, kaua ootasite?

  1. Olen läbinud seda trassi eelmisel aastal. Kiireim sõit oleks maunu pakutud teekond.
  2. Enam -vähem poolele teele jääb see koht. Julgen soovitada. Asukoht ka hea. Hotel Złoty Młyn Majków 3-tärnihotell Piotrków Trybunalski

Gorski on ka hea, aga räägitakse, et S8 peal suured teeremondid, ise kavatsen Lodzi kaudu minna.

tahaksreisile, mis kell ja kuskohast start on, ja millal kohale jõuate sinna amadeusi?

Tere hommikut Baska Vodast! Päike, rand ja vesi, need me sõbrad kolmekesi:). Kell hakkab saama kaheksa hommikul, aga juba piisavalt lämmi. Sõit siia sujus normaalselt, vihma saime Sloveenias, Austrias näitas vahepeal 36 soojakraadi. Murdoc, olin hommikul poole kaheksa paiku Iklas, hotelli jõudsin meie kella järgi umbes poole üheksa ajal. Oleksin jõudnud ka varem, aga esimene kord siia tulla, Lomzast panin valesti, oleksin pidanud suuna võtma Ostrow Masowiecka peale, aga mina läksin Varssavisse mööda teed nr 61, targemad arvasid, et kaotasin mingi poolteist tundi. Esimese pausi tegin Marjampole ja Poola piiri vahel, sõime. Augustowis tankisin. Hotell norm. Retseptsioon hotelli otsast sisenedes. Õhtul sõime hotelli all asuvas söögikohas, hommikusöök samas. Hommikusööki pakutakse alates kella kuuest. 33,33 euro eest käib küll. Teed olid normis Minu kolm aastat vana gps näitas peale Suwalkit otse Augustowi peale, ise soovitan pöörata ringi pealt paremale uuele teele, möödasõit Augustowist läheb sujuvamalt. Kui kellelgi veel küsimusi, olen lahkesti nõus vastama. Päikest.

Murdoc, üritan jah, kas 23 või 24.06.

Murdoc, üritan jõuda esimeseks õhtuks samasse hotelli kus Sinagi kavatsed peatuda.

Tänan epsik! Saan aru, et Sina juba vana kala:), mina lähen esmakordselt. Seepärast küsiks, et mis kell Pärnust stardite ja mis kell loodad esimesel õhtul kohal olla. Google näitab ligemale 10 tundi, aga reaalne elu on teine. Ja kuidas teil plaan on? Pärnus paned käigu sisse ja käigu võtad välja alles sihtkohas, või on juba esimene paus Ikla piiril? Mina ise prooviks jõuda esimeseks õhtuks mingi 150 km teisele poole Varssavit, kas õnnestub, ei tea:)

Endal oli mõte 23 või24.06 varahommikul alustada. Tamvest ja epsik, kui saladus pole, kui kaugele mõtlete esimeseks õhtuks jõuda? On mingid kohad bronnitud? pta, kui läksid isikliku transpordiga, oli ka mingeid suuremaid teetöid, ümbersõite?

Kuna lähen esmakordselt, siis puudub kogemus selle nn. magusa aja kohta. Kui palju see magus aeg ajalist kulu võiks ka suurendada? Siis veel tunneks huvi, et kuidas tee peal, sõidu ajal, selle mobiilse internetiga ka lood on? Et võib-olla vaja tee peal operatiivselt bookingut muuta, tühistada, on see võimalik?

Tere! Ka endal tekkinud mõte ja plaan käia ära siis Horvaatias. Reis esmakordne. Plaan on 24.06 hommikul kella 7 ajal Pärnust startida, loodan jõuda õhtuks peale Varssavit, Piotrkov Tribunalski, seal ööbimine. Hommikul jälle vara minema, et jõuda õhtuks Horvaatiasse, Rovanjskasse, seal teine ööbimine. Ja siis hommikul kas Split, Brela, eks see selgub koha peal. Mis vanemad ja kogenumad reisisellid sellest plaanist arvavad?