Xezzy

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina ise hetkel Pariisis ei viibi, olen sealt 200 km lõunas, kuid saan öelda niipalju, et Postimehe ülevaade annab üsna hästi sealsest olukorrast aimu.

Mitmed rongiliinid Pariisi ja teiste linnad vahel ning paljud Pariisi metroojaamadest on suletud.

Disneyland asub regioonis, mis on hetkel märgitud riskipiirkonnaks. Samas ei leidnud ma informatsiooni selle kohta, et park suletud oleks. Transport Pariisi ja Disneylandi vahel võib tõenäoliselt olla häiritud.

Pariisis on paljud vaatamisväärsused (nt Orsay'muuseum) sel nädalavahetusel suletud, mitmed ka esmaspäeval ja teisipäeval (nt Louvre). Ilmateate kohaselt peaks järgmisel nädalal olukord paranema, kuid ilmselt võtab kahjude likvideerimine aega ning ma arvan, et Sa saaksid Pariisist ja selle poolt pakutavast parema ülevaate, kui lähed sinna ajal, mil pole üleujutust. Teisalt oleks praegusel ajal sinnaminek jällegi kindlasti meeldejäävam ja ehk pisut ebatavalisem kui tavaline turistireis. :)

Kui Sa plaanid Pariisi minna kauemaks kui vaid paariks päevaks, siis ilmselt ei ole hullu - tuleb vaid arvestada pisukese kaose ja ilmselt natuke keerulisemate transpordioludega nädala alguses. Paaripäevane reis ei pruugi aga hetkel piisavalt rahuldust pakkuda.