Tipi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

6 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Teeks õige online petitsiooni Cherry vastu. Kahjukannatajaid on palju ning petitsiooniga saaksime ühiselt oma hääle kuuldavaks teha. Ühiselt allkirjastatud petitsiooni saaksime ka esitada politseile, kohtule.

Helistasin eile Tarbijakaitsesse ja uurisin mis seis selle Cherry asjaga siis on. Vastati tülpinud häälega "Otsime hetkel lahendusi". Ei olnud just väga julgustav vastus...

Ise kahjuks Cherry ja Susi sõnavõttudest siin screenshote ei teinud, aga oleks hästi tore kui keegi kellel on need olemas postitaks need siia teemasse. Siis oleks Cherryt puudutav info siin ilusti kompaktselt koos ning need, kes ei ole veel Cherry ega Susi kirjatükkidega tutvunud, saaksid selleks ikkagi võimaluse.

Sooviks Cherrylt seletust, miks nad oma sõnavõtud siit ära kustutasid. Tõsi, et vähegi kainelt mõtlev inimene sai aru, et Cherry jutt siin oli üks paras hülgemöla ja põhimõtteliselt tuli üks vale teise järel. Kas Susi oli purjus ja ajas sellepärast Cherry nime alt udujuttu, ega saanud ka sellest aru, et see siin on reisifoorum, mitte kohtingusait? :)

Nali naljaks - nii palju siis Cherry avatud suhtlemisest, millega nad end välja reklaamisid.

Kas ma näen õigesti, et Cherry ning hr Susi isiklikult, kes ta suisa ühe foorumikasutajaga tutvuda soovis, on oma postitused antud teemast ära kustutanud? Mis nüüd siis juhtus? :)

Loodan, et politsei juba tegeleb asjaga ning et inimesed, kelle reisid juba toimuma oleks pidanud viivad usinalt avaldusi. Minu arvates on Cherry hiljutine reisipakettidega seotud tegevus olnud kriminaalne ja mitte teps ei taha, et nad vastutust võtmata jääksid.

Viaje, nõustun 100%. Cherry on meid petnud ja röövinud.

Paneb lihtsalt hämmastama millise häbematusega Cherry neid reisivouchereid müüs, kuigi olid juba varem reisifirmale võlgu. Cherry võlg mulle on 798 euri. Kindla peale lähen asjaga kohtusse. Kellel samad plaanid, andke endast märku.