Reisiplika

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

viaje,

Aga hetkel pole meil ka seadusliku alust Cherry vastu kohtusse minna (vähemalt selle info alusel, mis meil olemas). Kui ma oleksin Cherry, siis ma käituksin täpselt samuti. Ma pole reisikorraldaja, raha olen edasi kandnud ning leping on vormistatud ka selliselt, et mul pole mingeid kohustusi tekkinud. Kui meil soov kohtusse minna, siis me ei saa öelda, et ei tea midagi mingitest agendilepingutest, Cherry ülekannetest jne. Kohtusse minekuks ning hagi esitamiseks on vaja alust ning tõendusmaterjali. Muidu tuleb vastuseks, et hagi ei võeta menetlusse, kuna puudub seaduslik alus või kuriteo koosseis... Peamegi kõik põhjalikult analüüsima ning otsustama, kuhu ja kelle vastu oleks mõtekas ja tulemuslik kohtusse minna.

Mäletan, et keegi on siin Cherry maksekorraldusest rääkinud. Mis seal üldse selgituses kirjas oli? Kui Cherry on selgitusse pannud nt "Cyprus trip 14.10-22.10.2016", siis Wow Travelil polnud õigust sellelt vanad võlad kinni kanda. Ma hetkel ise kahevahel, kuna pole kogu infot käes. Lisaks ka see, et siin ei soovi eriti midagi jagada, liiga palju huvilisi.

Ametlikes Teadaannetes on kirjas:

Osaühingu likvideerimismenetluse teade Avaldamise algus: 08.06.2016 Avaldamise lõpp: tähtajatu Cherry Media OÜ (registrikood 11901864) (likvideerimisel) likvideerija avaldab teadaande äriseadustiku (ÄS) § 212 lõike 1 alusel. Võlausaldajatele teatatakse Cherry Media OÜ (likvideerimisel) likvideerimismenetlusest.

Võlausaldajatel palume esitada oma nõuded nelja kuu jooksul käesoleva teate avaldamisest (ÄS § 212 lg 3). Cavere Õigusbüroo OÜ, Estonia pst 1, 10143, Tallinn või e-maili teel info@cavere.ee

Cherry Media OÜ Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond, Estonia pst 1 Telefon: +372 6844400 E-post: kerli@cavere.ee

Teadaande avaldaja kontaktandmed: Kerli Kase Teadaande number 962653

reisija7, Kes me siis oleme? Oleme ju antud hetkel arvamusel, et meil nõue Cherry vastu? Seega, olemegi võlausaldajad...

reisija7, Soovitan/ise mõtlen ka nende poole pöörduda, kuna kui osa Teist näeb, et hetkel peaksime Cherry´lt seda raha nõudma, siis sisuliselt peaksime ka Cherry likvideeriva firma poole pöörduma. Teen ettepaneku, et esitaks neile ka oma nõuded Cherry vastu ning vaataks, mis vastus sealt tuleb. Seda infot võib meil edaspidi vaja minna, kui otsustame kohtusse minna (vahet pole, kas Wow Traveli või siis Cherry vastu).

Teen sellise ettepaneku, kuna see meile midagi ei maksa (ainult mõned minutit meili saatmiseks) ning hiljem meil ametlik vastus ka käes. Olukord on hetkel nii keeruline, et lihtsalt pole 100% kindlust, mis infot võib meil edaspidi vaja minna.

Mis arvate?

Lisaks küsin ka sellist asja, kas keegi Teist on juba Cherry likvideerija poole pöördunud (ehk Cavere Õigusbüroo OÜ) ning vastuse ka saanud?

Tere kõigile,

Olen samuti algusest peale siin foorumis postitusi jälginud ning olukord paneb imestama. Saan ise ka aru, et Cherry on kõiges süüdi, kuid kahjuks puht juriidiliselt saame hetkel minna kohtusse ainult Wow Traveli vastu (kui võtta arvesse TKA poolt saadetud info, lepingud jms ning jätta kõrvale kõi muu). Ise pole veel Lextalile avaldust teinud, kuid kavatsen seda ikkagi teha.

Keegi siin küsinud, mis sai nendest, kes on samuti vouchereid läbi Cherry ostnud, kuid teiste firmade kaudu pidanud reisile minema. Mul info ainult Läti reisifirma Interlux kohta. Nemad tegid tööstööd TKA´ga ning kokkulepe kohalest pidid kliendid iga reisija kohta lisaks maksma 195EUR (see ainult lennupiletite eest) ning reis plaanitakse ikkagi läbi viia. Minu teada reisi algne maksumus oli ca 400EUR, täpselt ei mäleta. Lisaks veel selline info, et Interlux palus klientidel allkirjastada mingit vormi, et rohkem neil mingeid pretensioone pole. Soovitasin enda poolt seda mitte teha, kuna reis pole veel toimunudki ning lisaks kunagi ei tea, kuidas seal kohapeal lood on. Selliseid asju tehakse ikkagi peale reisi...

Avu, kas saaksid palun täpsustada, mid Sulle Cherry ja TKA saatnud?

Tere kõigile. Kas keegi saaks palun infot jagada, mis sisuga olete Cherrylt ja TKA´lt emaile saanud?