International E-Services

Reisisell ja toimetuse liige, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari

4 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Filtreerimise probleem on tänaseks päevaks lahendatud.

Tegelikult toimub trip.ee arendus igapäevaselt. Kahjuks enamus arendused ja parandused pole tavakasutaja jaoks silmatorkavad, mistõttu võib jääda mulje, et Trip.ee jääbki selline nagu ta hetkel on. Reaalsuses see nii ei ole. Me teeme igapäevaselt samme parema Trip.ee poole.

Tänasel päeval on meie põhi eesmärgiks luua paremat kasutusmugavust ja parandada teadaolevaid vigu. Pärast seda jõuame lisade juurde, mis muudavad reisihuviliste elu veelgi teadlikumaks ja põnevamaks.

Suur osa uusi täiendusi, muudatusi ja parandusi jällegi tehtud ning trip.ee domeenile üles pandud.

@Mõmmi-beebi Vana versiooni kahjuks või õnneks ei ole praktiline paralleelselt uue versiooniga jooksutada - andmebaasid on erineva ülesehitusega ja kui seda võimaldaksime siis see eeldaks pidevat ümber konverteerimist, mis võib põhjustada kuvamise vigasid ning seda täpselt nii pikaks ajaks kuni jälle vana versioonile me ligipääsu enam ei võimaldaks.

Lisaks eelnevale lõigule veel tõsiasi, et uus versioon on totaalselt uue väljanägemisega ja boonusena tulemas erinevaid uusi lisasid aina juurde. Vana versiooni paralleelselt töös hoidmisega kaasneks olukord, kus mingi osa meie külastajatest uue versiooniga kunagi ei harjukski.

Lubame, et saame kiirelt uue alguse ponnistustest üle ja toimetame külastajateni kaasaegse, mugava ning lisaderohke trip.ee.

Aitäh kõigile tagasiside ja soovituste eest!