Mart Valge

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mart

Tellisime 10. kuupäeval sama kuu 23. kuupäevaks reisi Bulgaariasse, Planeta hotelli- standardtuba AI. Õhtul tuligi GoAdventurest kinnitus broneeringu kohta, mille eest sai neile koheselt tasutud.

Kaks päeva enne reisi s.o. 20. kuupäeval tuli GoAdventurist uus teade, et broneering standardtoale on tühistatud, kuid nemad saavad selle asemel broneerida stuudio, mille eest nad täiendavat lisatasu ei võta.!?!?

Teades, et stuudio on oluliselt kehvem ja ei ole võrreldav standardtoaga, on odavam, siis ei saanud sellega nõustuda. Selle peale GoAdventure teatas, et annulleerige leping, nemad maksavad raha tagasi!

Missugune suhtumine ja nahaalsus! Kust inimene saab kahe päeva jooksul omale uue reisi tellida, kui tal on antud periood ainuke vaba aeg suvel? Lisaks lollitada veel sellega nagu stuudio oleks kallim kui standardtuba. Otsustasime siiski stuudio vastu võtta. Kohapeal pöördusime selles küsimuses hotelli juhtkonna poole. Järgmisel päeval vahetati meile stuudio standardtoa vastu!

Muide GoAdventure pakutud "kallimas" stuudios s.o. praktiliselt köök voodiga, asub hotelli eraldi tsoonis, kus oli sööginõudest: üks supipott, üks supilusikas ja üks praenuga. KÕIK!

Rohkem küll ei ole soovi selle firma teenuseid kasutada.