Merle V.

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
3 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nii, uurisin otse kindlustusepakkuja käest. Panen siia oma kirja ja vastuse. 

Tere, 

Tekkis selline küsimus seoses Luminor Mastercard Gold-iga koos käiva Ergo poolt pakitava reisikindlustusega. Saan aru et kindlustus summad käivad kaardi kohta. Aga kuidas peaks arvestama kui peres on kaks kaarti (1 põhikaart ja teine põhikaardi lisakaart). Kas ma saan õieti aru et kui peaks midagi juhtuma, siis mõlemale ikka kehtivad kindlustussummad eraldi?

Näiteks kui ühe inimese tervise halvenemisel peab reisi tühistama, et siis  kehtib mõlemale eraldi  ikka reisitōrge 2000€(omavastutusega15%)? 

Ette tänades, 

Merle

Vastus Ergolt: 

Tere

Tänan, et võtsite meiega ühendust.

Kui teil on peres 2 kaarti kokku, siis esmalt palun kindlasti täpsustage üle, kas antud lisakaart on kehtiv. Selleks palun pöörduge panga poole. Kui lisakaart on kehtiv , siis on tõesti mõlemal kaart ja kaardi kohta reisitõrge 2 000 eur miinus omavastutus.

Jaanapr, ma saan ka nii aru. Ma ei näe siin küll mingit topelt kindlustust vms. Kui peaks midagi juhtuma kui perega reisile lähme siis võtan ma ala ühe lapse enda  alla ja mees kaks last. Kindlustusummad ju kaardi kohta mitte Gold konto kohta. Kaks kasutajat, kaks kaart eri kasutajate nimedega ja 2 kuutasu.

Kindlustuskaitse summad on ju kaardi kohta ja kui teha lisakaart siis sel kaardil ka teine kaardinumber. Ma tegin ka just Luminoris uue kaardi mehele lisakaardina selleks et summad oleks mõistlikumad. Kuna meil peres lisaks veel 3 last, siis ka kindlam tunne. Reisime suht palju aastas kokku nii kahekesi kui ka lastega et see lisa 5€ kuu kohta juurde ei tapa :)

Me ostsime hetkel Aegeani pakkumisega kahele ~360€ ja lähme mai lõpu poole. Tagasitulles teeme päeva tripi Ateenas. Lendude vahe 8 tundi, peaks olema paras korra Ateenasse põikamiseks.

Me oleme kohapeal 4 ööd, teeme sellise mõnusa nn pika nädalavahetuse. Aega üleliia ka pole aga olen aru saanud et sellest peaks piisama. Muidugi tahaks Oia’s majutuse leida aga seal ikka hinnad nats ülemõistuse. Seega hea lugeda et enamus ka sinna majutust ei soovita.

Aitäh vastamast! Minek kolmapäeva 6.07 õhtul ja maandume Malpensa lennujaamas. Kuna ei soovi kõige pisemat autot et ikka 3 last taha ilusti mahuvad ja pagassi ka 2-3 kohvrit, siis hetkel hinnad algavad 700 ringis+lisakulud (tuvatoolid, kindlustus jne) Esialgne plaan oli matkabuss kohapealt võtta aga see tundus veel suurem väljaminek kui auto+majutus.