suvenautleja

Reisisell, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

3 külastatud riiki, 2% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g297961-d6678158-Reviews-Nasa_Tour-Alanya_Turkish_Mediterranean_Coast.html?m=19905  Aga mina näen sealt et ta meeldib üle maailma kõigile inimestele.

Jah, võib-olla tal ei olegi kõige kõige odavamad teenused, nagu tänaval pakutakse, aga kui mul on midagi vaja muuta või valesti, siis tean, et saan helistada ja talle loota, sest ta lahendab kõik ja aitab alati. No läksime sõbrannaga jeep safarile ja auto ei olnud meie 2 naise jaoks mugav, võtsin Pashale kõne ja ta juba tegutses ning korraldas kohe auto vahetuse. Kui tihti sa näed et inimene nii pühendunult oma klientidesse suhtub?

Kui tahate professionaalset ja kõige paremat teenindust, palun olge lahked, võtke oma reisibüroode kaudu nagu mina aastaid, aga arvestage, et hinnad on 2 korda kui mitte rohkem kallimad. Kui tahad põhjahinda, küsi otse tänavalt, aga siin pean hoiatama, et võite kenasti ämbrisse astuda, sest need lubavad maad ja ilmad kokku, lõpuks ei saa midagi, aint valesid. Kõik ämbrid olen ise läbi kolistanud. Aga nüüd siis, andsime 1 x võimaluse Pashale ja no nii hea meel, paar euri kallim kui tänaval, no ei saa rohkem rahul olla. Jagan oma siirast rõõmu hea ilma ja super avastuse üle ja siis peab keegi ikka mingi sapise kommentaari viskama siia.

Kas see et ma esimest korda siin foorumis kommenteerin, peab tähendama kohe reklaami? Mul pole lihtsalt varem midagi öelda olnud. Nagu mainisin, ei olnud ma Alanyas esimest korda, aga esimest korda kasutasime Pasha teenuseid ja lihtsalt nii tore ja soe tunne jäi ja tõesti soovisin oma positiivset kogemust ja reisirõõmu jagada. Võib-olla ka mina arvasin varem, et kiidusõnad Pasha kohta on lihtsalt reklaam. Ja kuningas, otsisin huvi pärast siis välja tema ettevõtte ka TripAdvisorist, et mis seal siis arvatakse - seal saab igaüks meist arvamust avaldada, kui said negatiivse kogemuse, võid ju kõik sinna kirja panna.

Oeh, käisime just sõbrannaga Alanyas, ja no tõsiselt mõnus puhkus oli - üle aastate sai jälle Türgis käidud. Ilmaga vedas megalt, mõnus pruun ning muditud tunne on ja kõik lisategevused, mida teha sai, otsustasime sel aastal Pashalt võtta – ja no on küll mõnus, kui kiiresti ja hästi kõik temaga sujus. Olen nii siit kui tuttavatelt kuulnud head ja kõik vastab tõele – sõbralik ja naljakas mees ja uskumatu, kuidas eesti keel nii hästi suus ikka :D Kahju et aastaid tagasi käies, temast midagi kuulnud polnud :D

Mõned head nipid korjasin ka üles, kuidas ta kuidas shopata soovitas, ehk aitavad teidki:

1. vahetage raha ainult ametlikes punktides

2. kasutage alati Türgi raha

3. poodides/turul ei tohi kunagi olla nõus algse hinnaga ja oodake, kuni müüja hinda alandab, kuna teil pole aimugi, kui palju see maksab. Kui müüja ütleb oma “lõpliku“ hinna, siis paku talle sellest 50% vähem ja lõpuks ostke 70% odavamalt sellest, mis oli tema lõplik hind.

4. väga hea tähelepanek, kui ta viis meid basaari, kus kohalikud turul käivad puuvilju ja riideid ostmas. Ta ostis just nendelt kohalikelt värskeid vilju, kellede puuviljade ümber oli tõesti palju kärseid, kuna „Kärbsed ei söö kemikaale, nii et kui te ei näe kärbseid lendamas, ärge ostke sealt puuvilju“ ja haha .. seal tõesti oli veel üks müüja, kellel olid teistega võrreldes liigagi säravad puuviljad 0 kärbest ümber. Ma pole ise varem nii mõelnudki siin turul käies :D

Mina kirjutasin talle Whatsappis +905063078794 aga kes tahab võib meili teel ka temaga ju rääkida: pashafromalanya@hotmail.com