Viimased kommentaarid

Tere. Kas antud laevapileti tüüp lubaks ka Fääridel mõned päevad ringi sõita?

Läti alguses jah pikalt 70, kuid lastakse suvalt 90 ligi.Eelmine neljapäev oli Riia ringteel 3 foori pikkade ootamistega, aga üle poole tunni seal ei läinud.Muid piiranguid nagu Klaipeda teel ei olnud. Ainult kuskil enne Siauliaid vist oli tee suht kehv, mingi 20 km loksutas päris korralikult, samas 90 oli sõidetav. 

Nädal tagasi tulime läbi Adazi ja võib öelda, et hinnasõda vist veel käib ;o). Tee ääres Nestes diisel 1,182. mujal ikka alates 1,2 kopikatega. Bensu hindu väga ei vaadanud.Leedus sain trassi äärest diislit 1,11 kuni 1,117 € liitrihinnaga.

Julgeks ka Türgit soovitada. Kemer ja see kant on ok, samuti Side.Kõik hinna pakette vaata näiteks Nazar.fi lehelt. (väljalend Helsingist, kuid see pole väga suur peavalu)Ise käisime Sides ja lapsed jäid mega rahule. Endile ei meeldinud kõik hinnas puhul see toidu üksluisus. Ei ole vaheldust!Kui kuuma kardate, siis vaadake juuni lõppu juuli algust, meri on natuke jahedam, kuid pole väga hull.August on jah kuum aeg, kuid selle elab täitsa üle. Lastele kreemi ja soovitavalt heledad t-särgid selga ja pole hullu miskit ;o) 

Tere

Suurem osa kloostreid pannakse "siesta" ajal kinni ja uuesti avatakse alles hommikul. Me jõudsime u. 14.00 paiku sinna ja jõudsime ainult ühes ära käia! Ülidselt on tegemist jah palverännakuga, me ise olime rendiautoga ja sõitsime ise üles kloostrite juurde välja, nad ei ole seal linna kõrval kohe, kuhu ilmselt rongiga saab. Linnast edasi ilmselt bussiga (kui käib selline üldse) või siis taksoga. Ja paras katsumus saab see jalgsi käimise korral olema, kuna kloostrid ei ole kõrvuti, vahemaad on pikad ja õhutemperatuur keskpäeval ei soosi seda kõmpimist ;o)