Reisisell04

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

15 meeldimist
2 postitust
35 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ma arvan, mees, et sa pole okei.

Ja kui see ID kaardi omanik on Filipiinidel tagaotsitav ning tema ID kaart leitakse Martin Seppa rahakotist, kas Martin Seppa ausat juttu Filipiinedel usutakse või mitte, mis arvate?

Ei riskiks vôôra isiku dokumente transportida, veel enam mitte-kodaniku oma! Võib lôppeda vanglas sellise muula mängimine. Olge ettevaatlikud! Soovitus- osta pilet ja lenda ise oma naise juurde, kui ta sulle kallis on. Vajadusel laenad kasvôi selleks raha.

Soovitan lennukiga minna, tuleb odavam.

“Hotelliruumi tuli arst ja tegi süsti”, ma saadaksin sellise isiku uksest välja koos oma süstlaga. Haiglasse peab minema(kui ise ei saa, siis kiirabiga) kui haige ollakse, mitte laskma suvalisel loomatohtril endale süsti teha. Imelik jutt küll.

To EestiPass, tore lühike jutt, ehk tekib kunagi tunne sinna linna minna, praegu olen neid lihtsalt vältinud.

Trip.ee voiks mingi seadistuse teha, kui uus piletite teema üles läheb, saadan kasutajale teavituse. Jäin piletitest ilma.

Hinnad nagu USAs, aga veel kallimad. Munad 4€, aga walmartis võid saada odavamalt kõike, liha väga kallis. Kõik imporditakse sisse. Lisaks peale eelmise aasta looduskatastroofi on olukord väga täbar, ka kohalikus ameeriklases on tagasi mainlandile kolinud.. san juanis käis orkaan üle.https://mobile.nytimes.com/2018/01/30/travel/visiting-san-juan.html

Mida Krediidipangalt ikka loota.

Soome saad ju ise minna autoga või alternatiiv rongiga. Eestis arvatavasti Lottemaal tehakse midagi ja eks neid kohti ole veel. Aga miks last petta?

Hinda nüüd ise riske, kas keegi kaotab sellest, kui sind enam olemas ei ole? Kui ei kaota, siis tuult tiibadesse.

No väga vägev, lasta enda peale lõuata, pagasit vihaga loopida mingil umbkeelsel bussijuhil, seevastu reis on odav.

Jah, on mõtet. Kuidas nii kergekäeline saab üldse olla. Kas üldse on mõtet reisikindlustust teha, kas on mõtet?

Lillelaps, millal sa piletid istsid?

250€ saad hyvitist ryanairilt! See on nende kohustus sulle maksta, tee nõue kiirelt ja viivitamata! Kindlustus koike ei peagi hyvitama.

Igav võis olla tema lapsel, kõik pole uhesugused. Minu tuttav kais 2 lapsega, yx lasteaia laps, teine esimese klassi laps ja molemile meeldis, ka autoga reis. Aga seda peab ytlema, et billundis yhest paevast on vahe, seal peab ikka 2 paeva veetma.

Aga miks Billundisse ei lähe, kui juba Taanis oled ja koos lastega??