anup

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul nendega mõne kuu tagune piletite ost Keenia siselendudele. Raha broneeriti kiirelt ära aga pileti kinnitust ei tulnud terve nädal. Lõpuks peale ähvardamisi,  et teen panka tühistamise, sain mingi Kiwi.com confirmation, kus 8 inimese piletil on 1 bronni number.  Ükski kontrollsüsteem seda numbrit ei tunnista ja ka lennufirma minu e-mailile ei vastanud. Lend on 2 nädala pärast ja ega ma tegelikult ei teagi, kas mul need piletid on või tuleb kohapeal uued osta. Ostsin läbi skyscanneri, aga kiwi.comi kasutasin esimest ja ilmselt ka viimast korda.

Tai saatkond vastas mulle et aasta jooksul võib Taisse siseneda viisavabalt 2x. Ise kadutasin seda oktoobris ja uuesti detsembris 2017. Mulle jäi ainult arusaamatuks kas aasta on kalendriaasta või siis esimesest sisenemisest alates algab aasta. Soovitan kirjutada neile ja küsida. Vastavad.

Olen ostnud, ühtegi probleemi ei olnud.

Meie sõitsime Don Muangi lennujaamast Suvarnabhumi lennujaama. Nn kokkuleppetakso küsis 1100 bahti, uberiga läks ca 450 koos tollidega. Viisakalt said tellida kas exit 3 või exit 6 juurde. Väga pro juht oli ja ok auto. Vaid aega läks kauem - näitas 12min, reaalselt tuli kusagil 25min pärast.

Mina mitu korda neilt ostnud. Vaid esimene kord oli miski tuvastamise probleem, pidin panka helistama ja mingi koodi neile sisestama. Klienditugi on neil mõtetu, aidata nad ei oska. Aga visa creditiga on õnnestunud maksmine tavaliselt teisel või kolmandal katsel ja siis 0 teenustasu, esimesel korral annab alati veateate et valisid vale kaarditüübi kuigi on visa credit kaart. Siiani pole ka ühtegi lendu tühistatud, mis tickets.ee kaudu ostnud olen ja hind ikka mitukümmend euri iga kord odavam kui teistel.

Lihtsalt infoks, et Uberiga sõit Balil oli Ubudi piirkonnas pikal maal umbes poole odavam ja lühikesel maal 4 x odavam. Aga Ubudis on Uberi saamine loterii, sest juhid kardavad kohalikku taksomaffiat nii et nad ei julge sind peale võtta ja tavaliselt võttis takso tellimine aega 30-45minutit ja said kokkuleppele umbes kolmanda juhiga, pead valmis olema nendega kirjutama. Aga näiteks Ubudist lennujaama kokkuleppetakso oli 300 000 IRD, uberiga 160 000 IRD. Tasus kannatlik olla.

Balil nii Visa kui Mastercard töötas, aga hotellides lisasid 1.5-3% hinnale kui tahtsid kaardiga maksta

Uber töötab ka edukalt, ainult tellimisel kuvatud hinnale lisanduvad tollid, sellega peaks arvestama. Ja sularaha ei ole vaja omada ehk lennujaamas viletsa kursiga vahetada

Vähemalt 4 eestlast peaks olema ka Vietnamis Mui Nes

Kas keegi teab, mida tähendab , et transiitviisaga saab olla ainult samas piirkonnas? Et kui lähen 72 tunniks Pekingisse, siis kas mul on luba selle viisaga 72 tunni jooksul külastada ka nt Hiina müüri, mis asub pekingist väljas? Või ei ole see sama piirkond? Kust saaks infot?

Väga ilus sinine vesi ja valge liiv olid Malaisias Kilpkonna saarel -Sandakan Turtle Island. Meie sõitsime sinna rendipaadiga Sandakani sadamast (Borneo), kui teil õnnestub ööseks jääda, siis ülisuured kilpkonnad käivad seal ööseti munemas ja nii võib neid seal ka hea õnne korral meres ujumas kohata. Kahjuks on saar väike, nii et nädalaks sinna jääda ei ole mõtet, aga käimist väärt koht oli see küll, kui Borneole satute.