Rainer Paisujõe

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

1 meeldimist
4 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Millega filmitud, kui küsida tohib ? :)

Tervist Irka,

Ma tulin 2 nädalat tagasi just Vietnamist ja jäin vägagi rahule oma reisiga. Kui soovid jätta HCMC-is oma pagasit hotelli, siis väga soovitan apartmenti, kus meie ööbisime. https://www.airbnb.com/rooms/9059788 . Kevin on väga sõbralik ja aitab igasuguste küsimuste, ning annab ka häid soovitusi. Pagasi saab jätta lukutaha staff-roomi. Me käisime 2 nädalat ära ( Da Nang, Hoi An, Phu Quoc) ja tulime reisi lõpus HCMC tagasi.

Phu Quoci saart mina siiski soovitaks, see küll ei ole nüüd midagi nii super erilist, aga meile väga sobis, sest olime pikalt ringi trippinud hommikust-õhtuni ning reisi lõpus selline puhkus kulus ära. Soovitan Bai Sao beachi just vee poolest, kõige läbipaistvamam vesi, mida nägime Phu Quoci saarel. Phu Quoci saarel jättis kõige sügavama mulje põhja saarel asuv "Forest Trail", meie nägime puhtas looduses ahvi, madu ning erinevaid värvilisi sitikaid. Kindlasti külasta ka vanglamuuseumit, piprafarmi, templeid, mille nime ma ei mäleta täpselt, aga jäävad tee peale muuseumi ja piprafarmi vahel. Kui Te ei otsi taga 5 tärni hotelli, vaid näha rohkem Vietnami tõelist elu, siis soovitan Be Home Hostelit. Meie eesmärgiks reisil oli võimalikult palju ringi reisida ning hotellides ainult magada. See hostel asub suhteliselt keskuse lähedal, super toredad omanikud noored, kes aitavad absoluutselt iga küsimusega, mis tekib ning kohapeal on ka võimalik rolleri ning ratta rent. 200m hostelist on üks väga väga hea restoran, kus meie käisime üle 10ne korra söömas, sest paremat lihtsalt ei olnud - HIEU Family Restaurant.
Lennukeid soovitan Jetstari ning Vietjetairi - peaksid olema kõige odavamad firmad. Meie sõitsime 4 korda lennukiga ligikaudu 80USD eest.

Küsimuste korral, võid alati mulle kirjutada, aitan meeleldi :)
Rainer

Sain aru jah, väga hea plaan, aga lihtsalt mõtlen, et asendaks Phu Quoci Nha Trangi ja Da Lati mägedega. Esimesed 3 on kõik plaanis. Kumba te soovitaksite, kas Nha Trang koos Da Latiga või Phu Quoci. Nii palju kui ma olen lugenud, siis kaldun arvama, et Phu Quocil ilma rollerita pole nii palju teha kui näiteks Nha Trangis.

Uurisin ja mõtlesin et Nha Trang vist on ikka parem valik noortele inimestele, rohkem restorane ja nightlife jne. Mäed ja head vaatamisväärsused kõik seal kandis? Mis on teie arvamus Nha Trangist? Mida peaks kindlasti vaatama minema