Hilts

Reisisell, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

9 meeldimist
5 postitust
23 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

  Mitte sõna pärast, aga on-oli vaktsiini vastane. Olukord iga päev hullem. Tagasi ei saa ja mina kahjuks ei suutnud veenda tegemast kaitsesüsti Covid vastu. Tehke, sõltumata reisite või mitte, ka tänavalt võite saada haiguse. Kes kergemal, kes raskemal kujul. Mina ei ole reklaamiagent, vaid inimene kes võib kaotada lähima sõbra iga tund.

  Tänane seis sõbral hullem kui eile- Sõber suure tähega, vanust 58a. tervislike eluviisidega. Kops vajus kokku, viidi teise osakonda. Kopsust töötab 20%. Peale kõike seda, ütleks sellele kes pani nimeks- vaktsiin. Sõna mis tõrjub inimesi seda tegema. Miks mitte Covid kaitsesüst. Alles siis mõtleme kui on enda või lähedasega häda. Sõber oli vaktsiini vastane, aga võibolla mitte kaitsesüsti vastane. Loodan, et rabeleb välja, loodan.

  Tagasi Hurghadast 04.12.2021 seltskonnast 8 in. 1 positiivne, abikaasa negatiivne- tegemist mitte minuga. Sõber kodus 4 päeva, kerge palavik, nõrkus. Hetkel haiglas, algul üks hingamis aparaat ja nüüd tugevam, ikka raskes seisus, kopsu kahjustus kui viidi kiirabiga 50%. Naine 5 päeva hiljem positiivne, täna OK. Arvestage sellega, et saaks koju ravile, lennujaamades palavik alla ja lennukis mask ette. Mõlemad ilma vaktsiinita. Kuid see ei tähenda, et vaktsineeritud ei haigestu ja kätedeso, maskid kaitsevad. Arvestage sellega, et võite reisi esimesel päeval haigestuda ja siis plaan kuhu pöörduda-mida teha. Siin läks hästi-Eestis tagasi. Isegi jäädes autoavariisse on ikka kergem kui oled Eestis. See ei tähenda, et ei reisi. Olge ettevaatlikud.

  Tagasi elus ja terved. Maske ei kanta ei lennukis ega hotellis. 6 kaaslasest 2 Covidis, üks raskelt. õnneks Eestis mitte Egiptuses. Mõlemad vaktsineerimata, vot selline juhus. Haiguse võib saada ka Eestis aga läks nii, kurb. Reisi ei kahetse, riskidega peab arvestama. Ja kui haige, soovin kõigile ükskõik kuidas saada koju arstile.

 Küsimus ongi, ilma vaktsiinita reis.

  Kas peale Eesti 72H tehtud testi on vajadus ka kohapeal olla karantiinis-teha teste?

Tere!

  Soovime ka reisida Mehhikosse. Soovita kuhu maandud kas Mehhiko Cyty või Cancun. Esimene reis Mehhikosse. Kus teha ümberistumine?

  Tere!

  Käidud Vietnam, Tai. Peale 2 aastast pausi sooviks midagi eksootilist. Eile oli veel mõttes rahulik tšarter Egiptusse aga kripeldab ikka  Mehhiko. Millest alustada? Kuhu maanduda? Vietnam oli Saigon+ siselend Nha Trang, Tai oli Bangkok+ siselend Phuket. Novembri lõpp dets. algus 14-16 päeva.

  Tallinnast ja Riiast stardi vahe hetkel 10EUR.

Hetkel Momondost saadaval alates 122 EUR ühele-26 tundi saabumiseni ja 380 EUR ühele maandumine Riias 8- 9 tundi saabumiseni.

  Oleks huvitatud novembri lõpp-dets algus 2 nädalaks.

  Küsimus oli kas omal käel või tšarter lennuga, paluks ja jagada kogemust?  Hetkel ei näe omal käel+ . Trasfeer+ hotell hommik ja õhtusöök 1000 EUR in.

Septembris oli kahele Noorus SPA Inn-42 eur. öö.

Meil oli samuti paariks ööks - Baiyoke Sky Hotel. Igati rahul.

  Jõudsime tagasi 10.12.2019.

Lend Tallinn-Istanbul-Ho Chi Minh. Ho Chi Minhis külastasime Kutši Tunneleid+kesklinn 1 päev. Teine päev, laevaga mööda Mekongi jõge saarele kus kohalik elu ja džunglid.

  3 päev, siselend Na Trangi kuurorti, sealt ostsime tänavalt reise Dalat-2 päeva, saarte külastus, kohvi istandused, siiditööstus, kosed....

Ilm +26 ja pilves-väga mõnus reisimiseks ja päevitamiseks, ei põle ära.Tuuline, rannapuhkuseks sõitsime taksoga vaiksematesse randadesse.

  Reisiga igati rahul.

  Tere Veigo !  Vot see on alles teema REISIFOORUMIS!Jagades reisikogemusi kui varastatud raha,pass,piletid....mõtled koma kohtadele,suurele-väiksele algustähele kas koma on vahega või vaheta või vahe sees.... Olles mägedes jagades viimast konservi sõpradega mõtled kas I tähele sai pandud täpp või mitte, vot see on teema...Tubli teema algataja,  see on mees suure algustähega.

  Siselennuga sinna ja tagasi,buss sõidab 10 tundi.

Saabume Saigoni õhtul 18:00,sai otsitud reise järgmiseks päevaks.Pakuti-Linna vaatamis väärsused+Kutša tunnelid 1päev, 2päev jõgi Mekong kokku 150 EUR kahele-firma venekeelne Ananas.  Mis kogemusi on selle firmaga?

   Vabandan esimese Tai reisi kogemuse jagamisest kuid minul oli nii, ja raha kulus nii palju. Bayok Skay valisime korruseks 26-odavam.Hommiku söök oli hinnas 80korrus,kõrgem vaade oli ka hinnas.Tallinnas on kõrgem hoone 30korrust  Kui soovid odavamalt reisida kindlasti saad.Otsisime hotelle merele lähemale 3-4tärni,sõime Tai mitte Lux restosdes, käisime giidiga reisidel....  Venekeel on lähedasem kui Tai inglise keel-hotelle valisime vastavad keelt rääkijatele.  Iga reis on läinud hästi kui ei vaja arsti,politsei ja saatkonnaabi.

 Tere!Abikaasaga esimene reis omal käel aasta 2016-inglis keel algeline.Tallinn-Moskva -Bangkok,Hotell Bayok SKY  24 korrus hind 60EUR öö.Soovitan 80korrust kesklinn hommikusöögi vaade...Transport rongiga lennujaamast 0 korruselt   25min-1EUR.Sealt siselend -sma rong lennujaaam Phuket +laevaga Phi-Phi+Phuket.Piletd siselennule 50EUR 2 reisijat ostsime eelnevalt netist-vaadake pagasi maksumust.Sisereisid kohalikelt-saab hakkame venekeelega rohkem kui inglisega- otse reis Moskva-Tallinn.  Praegu oleks valinud Tallinn-Bangkok+Krabi+laevaga Phi Phi+Phuket+Moskva Tallinn.  Rahaliselt kulus 2le 3000EUR 2 nädalat,minu õllet,suits.õhtusöögid,hotellid 35-40 m2....

Küsimus mida tähendab vaade linnale ja vaade tänavale?

  Sai bronnitud Dragon Palac3 vaatega linnale 3 lux tuba rõduga-mida tähendab vaatega tänavale?Reisid bronnime eelnevalet,kuidas kulgeb annan teada  Ананас Тур