Maarja K

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil jäi vahele umbes sama aeg, kui läksime BKK Suvarnabhumi lennujaamast edasi Krabisse (piletid eraldi ostetud). Oli ainult käsipagas ja jõudsime kenasti. Kui tarvis pagas välja võtta, siis võib tõesti napiks minna, samuti ka muude ootamatuste (nt. lennu hilinemise) korral. Suvarnabhumi lennujaam on tõesti suur :)

Tere taas!

Teemasse ka, sooduspakkumine tuli ja ootamatult. Selleks aastaks olime Kuubale juba käega löönud. Pakkumine oli siis 10.01-24.01 Helsinki-Varadero ja 395.- Finnairiga.

Sa Andres ostsid neid turistikaarte Reisieksperdist kohe hulgim, et nüüd kohe niisugune ülejääk? :)

Moonikale ka vastuseks, et kuigi lugesin siit foorumist et turistikaarte jagatakse lennukis ja isegi infot, et saab kohapeal vormistada, ei tahtnud riskida ja ostsime oma 3 kaarti Estravelist 111€ kokku. Me küll tegime online check in-i Helsinki lennujaamas, aga turistikaarti siiski kuskil ei küsitud. Lennukis jagati kohe peale õhtusööki laiali kõikidele reisijatele ja tegemist oli täpselt samasuguste kaartidega nagu meie poolt soetatud. Sul veel aega uurida ka lennufirmast üle.

Veel tuli üllatusena, et maaltlahkumise tasu enam ise maksma ei pea. See peaks peituma juba lennupileti hinnas. Leidsin vana info veel kuskilt reisibüroo kodukalt ja panime kirjasoleva summa kohe alguses kenasti eraldi ära. Pärast googeldades tuli välja jah, et seda nalja neil seal enam pole.

Nägin seda, aga selleks ajaks kui kõikide osalistega sai kokku lepitud ja läks piletite ostmiseks, oli pakkumine juba läbi :D Ja see juhtus kahjuks isegi mitu korda.

Nüüd oleme kokku leppinud, et sobivat pakkumist nähes kohe ruttu tuld. Tekitab veidi muret, et kas tuleb rohkem varianti ja seetõttu küsisingi, et ehk keegi oskab nt eelmise aasta kogemusest vms öelda, kas on mõtet oodata pakkumist algusega Tallinnast või mitte.

Tervitused Maarja

Aitäh vastuse eest.

Oleme Momondos silma peal hoidnud Riia-Havana variandil, aga küsimus tekkis eelkõige algväljumisega Tallinnas. Vabandan, ei täpsustanud eelmises postituses.

Tripi sooduspakkumisi värskendan ka iga päev. :)

Tervitused Maarja