Simo Meerits

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 kuud tagasi
0 meeldimist
3 postitust / 6 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta
Viimased kommentaarid

Tänud kõigile asjalike soovituste ja nõuannete eest! Asi arusaadavam ja lihtsam nüüd:)

Sealt kohe hommikul edasi lend Manilasse, plaanis aeg niisama ära tiksuda lennujaamas, kuna Hiinasse peatuma ei jää, siis igaksjuhuks küsin ka seda, ega ometi sellejaoks viisat tarvis pole. Esimene sarnane tripp, seega parem küsida kui hiljem võimaliku probleemi lahendama hakkama:) Kas ja kuipalju maksab lennujaamas check- in, on vist tasuline ikka?

Plaanis minna märtsi teises pooles. Kuupäevasid võimalik ise valida.

Aasta algul sai käidud Riiast GC-l. Läksime Riiast läbi Londoni, edasi- tagasi lennupiletid läks maksma ca. 150. Ryanair. Võid uurida sellist varianti ka Tenerife osas.

Tänud kõigile põhjaliku tagasiside eest. Tundub, et pinnale jäänud nüüdseks Sri Lanka ja Filipiinid. Filipiinidel niipalju kui videosi vaadanud tunduvad rannad nii nii ilusad ja ahvatlevad :P Samas Sri Lankal tundub selline ürgsem loodus olema...? Tõenäoliselt lõppkokkuvõttes saavad ära käidud mõlemad kohad. Küsimus vaid kumb esimesena. Kuidas Filipiinidel saartevaheline liiklus korraldatud on ja palju see umbkaudu maksta võiks?
Kohad kus sooviks peatuda Boracay lisaks Bohol ja Cebu.
Kas võiks öelda, et elu Filipiinidel aktiivsem kui Sri Lankal, ööelu, meelelahutus jne.

Tänud,

Simo

Suurlinna elu väga ei huvita ja täis jooma ennast ei läheks, aga vahest väike naps oleks ikka terviseks.

Malaysias oleks sihtpunkt pigem Langkawi, Filipiinidel käis küll mõttest läbi Manyila (pigem eelistaks ilusat loodust ning randu, samas mitte täiesti välja surnud kohta, elu peaks ka ikka käima kus saaks õhtuti väljas käia ja niisama lõõgastuda, ringi jalutada, shopata). Sri Lankal oleks mõttes peatuda Colombos.

Tänud igasuguse info eest,

Simo