Simo Meerits

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
1 meeldimist
3 postitust / 7 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Tere!

Ütlen kohe ära, et võrdlus muudega kohtadega puudub kuid räägin Filipiinide kohapealt nii nagu minujaoks tundus. Kohapeal olime 2 nädalat Palawan, Bohol, Boracay. Üks sihtkoht võinuks vahelt ära olla liiga tihe graafik 2 nädala peale kui tahaks puhata ka ja mitte ainult ringi trippida.

  1. Palawan/ El Nido- keskused räpased ja vaesed, oleks justkui väga palju ajast tagasi läinud. El Nidos keskuses suurt midagi teha pole. Võtsime paaditripi see oli ilus helesinised läbipaistva veega laguunid, üksikud rannakesed kuskil saartekestel. Keskuses normaalset randa kui sellist pole, selleks peab ringi liikuma. Keskuses rannariba üsna sodine jne. Loodus iseenesest selline metsik ja ilus. Soovitan kui mugavusi ei otsi meeldib ringi rännata kuskil looduses jne. Kohapeal keskuses teha pole midagi. Söök külastatud saartest kõige kehvem. Valikut väga pole ja toidud kohutavad, maitsetud. Kas nende vaadete pärast 5-6 tundi sinna loksuda ja hiljem tagasi, igaühe enda otsustada.

  2. Bohol- külastatud saartest minu lemmik ja terve meie seltskonna. Normaalsem rannariba ka keskuses. Pakkus väga palju erinevaid tegevusi, võiks seal vabalt nädala olla ja asjad ei kordu. Hinnad soodsamad nt. saare tuur koos privaatjuhiga, korraliku autoga 40 eur/ päev kõik hinnas. Majutus sama raha eest või soodsamalt palju kvaliteetsem kui Palawanil. Kindel lemmik sobib nii rahulikuks puhkuseks samas mitmeid erinevaid ajaveetmis võimalusi. Söögid oluliselt paremad kui Palawanil.

  3. Boracay- Hinnad kõik vähemalt 1/3 kallimad kui mujal. Väga palju erinevaid tegevusi seal pole. 2-3 päeva kohapeal olla sellest küll. Koju shopingtuur tasub sealt teha, kõige rohkem igast pudi- padi. Majutus meie hinnaklass mis määranud olime kõige nigelam. Rand oli muda täis pidi 4-5 m. jalutama läbi muda, et veeni jõuda. Käisime märtsi keskel. Vesi oli miskipärast palju külmem kui mujal.

Tänud kõigile asjalike soovituste ja nõuannete eest! Asi arusaadavam ja lihtsam nüüd:)

Sealt kohe hommikul edasi lend Manilasse, plaanis aeg niisama ära tiksuda lennujaamas, kuna Hiinasse peatuma ei jää, siis igaksjuhuks küsin ka seda, ega ometi sellejaoks viisat tarvis pole. Esimene sarnane tripp, seega parem küsida kui hiljem võimaliku probleemi lahendama hakkama:) Kas ja kuipalju maksab lennujaamas check- in, on vist tasuline ikka?

Plaanis minna märtsi teises pooles. Kuupäevasid võimalik ise valida.

Aasta algul sai käidud Riiast GC-l. Läksime Riiast läbi Londoni, edasi- tagasi lennupiletid läks maksma ca. 150. Ryanair. Võid uurida sellist varianti ka Tenerife osas.

Tänud kõigile põhjaliku tagasiside eest. Tundub, et pinnale jäänud nüüdseks Sri Lanka ja Filipiinid. Filipiinidel niipalju kui videosi vaadanud tunduvad rannad nii nii ilusad ja ahvatlevad :P Samas Sri Lankal tundub selline ürgsem loodus olema...? Tõenäoliselt lõppkokkuvõttes saavad ära käidud mõlemad kohad. Küsimus vaid kumb esimesena. Kuidas Filipiinidel saartevaheline liiklus korraldatud on ja palju see umbkaudu maksta võiks?
Kohad kus sooviks peatuda Boracay lisaks Bohol ja Cebu.
Kas võiks öelda, et elu Filipiinidel aktiivsem kui Sri Lankal, ööelu, meelelahutus jne.

Tänud,

Simo

Suurlinna elu väga ei huvita ja täis jooma ennast ei läheks, aga vahest väike naps oleks ikka terviseks.

Malaysias oleks sihtpunkt pigem Langkawi, Filipiinidel käis küll mõttest läbi Manyila (pigem eelistaks ilusat loodust ning randu, samas mitte täiesti välja surnud kohta, elu peaks ka ikka käima kus saaks õhtuti väljas käia ja niisama lõõgastuda, ringi jalutada, shopata). Sri Lankal oleks mõttes peatuda Colombos.

Tänud igasuguse info eest,

Simo