venno

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

10 meeldimist
0 postitust
14 kommentaari
Viimased kommentaarid

Siin ei ole küsimust - antud asjaoludel loomulikult Pariis.

Me käisime 2018a oktoobris ja väga lahe päev oli. Oleme enne ka Kreetal käinud ja rendiautoga tiirutanud, aga selliseid ägedaid kohti nagu sel päeval näigime, ei leia ise naljalt üles.

Soovitaks enne reisi pisut googeldada. Näiteks meie leidsime antud piirkonna kohta tehtud eestikeelse lehe, mis kõvasti abiks oli.  Seal olid ümbruskaudsed huvitavad kohad kaardi peal ära näidatud, lisaks päris häid näpunäiteid linna sees toimetamiseks jne.

Minul on Viru Reisidega ainult head kogemused ja ma ei räägi ühest-kahest reisist.

Reisisell04, minu peale on lennujaamas lõuanud ühe tuntud lennufirma check-in töötaja, hiljuti ka üks turvamees kes kohvrite läbivalgustamise juures toimetas. Olen elu jooksul sõitnud tuhandeid (kui mitte kümneid) kilomeetreid umbkeelsete bussijuhtidega. Ja minu pagasit on lennujaamades kokku sadu kordi vihaga loobitud (vt. mõnd youtoube video tüüpilisest pagasikäitlemisest lennujaamades). Ja mu reisid ei ole alati odavad olnud. Mis ma nüüd tegema pean?

PS. AndresR arvates ma vist nüüd ainult ei tööta seal vaid lausa oman antud ettevõtet ;)

November on veel Vahemere ääres mõnus ja minusugune ihnuskoi valiks Kreeka saarte vahel.

Oleneb mida otsid. Minu eelistus oleks Fuerteventura. Aga sellega on nagu kellele ema, kellele tütar. Kui tahad melu aga rannad on nagu on, siis T, kui rahulikku puhkust ilusate randadega, siis F.

Ikka Lublin - Rzeszow - Kosice kaudu. Kusjuures Ungaris hoiaksin Budapestist eemale kui oma autoga oled, vähemalt eelmisel suvel olid selle linna teed suuremalt jaolt kohutavas olukorras. Rendiautoga on muidugi suht savi. Üldse jättis Budapest mulle kordades mannetuma mulje kui varemalt ette olin kujutanud, aga see võib vabalt ka maitse asi olla.

Aprilli lõpp - Mai on Rhodosel juba täitsa mõnus. Tenerifel on kõik tore, ainult see saar on minu arvates meeletult ülehinnatud. Pigem soovitaks kaaluda teisi Kanaari saari.

Nende soovitamine on mõttetu tegevus, sest eks iga ekskursioon meeldib paljudele. Selliseid ekskursioone ei tee ükski tripikorraldaja, mis mitte kellelegi ei meeldi :) Ühistransport või väike rendiauto on Kreetal ringi liikumiseks parimad. Rollerit eriti ei soovitaks kui just väga proff pole. 

Meile meeldis kõige rohkem Lindos, Kamirose antiiklinn oli ka päris äge.

Kanaaridel on eksootikaga natuke kesine, turistidega ülerahvastatud rannad jne.

Ise mõtlen oma vanemad varsti Kuubale viia, omajagu eksootikat pluss kerge naostalgialaks nõuakaaja inimestele.

Lanzarote on minu arvates Kanaari saartest kõige mõnusam. Rannad on paremad ja loodus huvitavam kui Tenerifel või GK. Samuti elu on seal veidi rahulikum. Egiptuse soovitaksin küll ära unustada. Ei, mitte turvalisuse kaalutlustel, kuna tõenäosus mingi terroriteo läbi viga saada on umbes sama kui meteoriidiga piku pead saada. Põhjus on hoopis see, et sealsed kohalikud mustad on juba mõnda aega turistide vähesuse tõttu tõsiselt meeleheitel ja ripuvad sõna otseses mõttes igal sammul jala küljes. Alles hiljuti sai Hurgadat külastatud ja olukord on seal võrreldes umbes 10a taguse ajaga ikka väga trööstitu. Kui ammustel aegadel oli Hurgada meie pere lemmik puhkuse veetmise ja D-vitamiini hankimise koht, siis praegu olen seisukohal et enne järgmise 10a möödumist ma Egiptust kindlasti ei külasta.