Maryys

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

3 meeldimist
4 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lennujaama baggage service töötajad ei liiguta\saada kohvreid edasi enne,kui lennufirma vastava korralduse annab.Eriti veel,kui mitme erineva riigi vahel lennud on.Antud juhul lennufirma venitas asjaga ja kohver lihtsalt seisis.Samuti ei organiseerinud lennufirma kohvri hotelli toomist Colombo lennujaamast.Teiste firmade lendude puhul on nad siiski toimetanud pagasi hotelli.Kui meil saata yet airwaysile on hästi ,kui saad nädala jooksul vastuse.
Mis puutub Sri Lanka kodumajutusse,uurisin ja lugesin ka mina bookingus teiste hinnanguid ja tegin valiku just parimatesse.Mitmetesse jäin ka väga rahule.
Ripakile ei jätnud ka midagi,ikka panin peitu :)
Kui sa meeldivana tunduvat pererahvast usaldada ei saa, on ka kehvasti.
30 aastat reisides olen asju sarnaselt teinud,esmakordne juhtum.Üksi reisides ei ole ka mõistlik randa minna ja kogu raha kaasa võtta.Või oskab keegi nõu anda,kuidas pass ,raha ujuma minnes kaasa võtta?

Minu lend Amsterdam Delhi kulges nii,et kohver ei tulnud järgi Delhi.Olla järgmine päev tulnud,kui olin ise juba Sri Lankale lennanud.Kahjuks ei suutnud Delhi seda 2 nädalat Colombosse saata.Lennufirma Yet airways ei liigutanud midagi.Ise tuli 100 kõnesid ja meile teha.Lópuks ka lennujaama kohvrile ise järgi sõita.
Kui saate,reisige vaid käsipagasiga.

isaac sellise info sain siit Tripist: International ja 1-D on teineteisest üsna kaugel, autoga peaks olema 10km ringis.
Kõige parem oleks kasutada bussi, mis terminalide vahel sõidab. IMHO lennujaama vahetuseks (oma lennuki istmelt 1-D turvakontrollini) võiks arvestada vähemalt 3 tundi. NB! 1-D hoonesse sisenemisel nõutakse trükitud e-piletit! Samuti pead jälgima, et kõik käsipagasisse kuuluv (a la arvuti kott ning ranits) saaksid turvaja poolt tembeldatud lipiku.

Ega,kui teaks ega siis ju ei küsiks :)