Kalev Krahv

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

Arvustuste lugemisega on nii ja naa. Alati on inimesi, kes kiruvad kõike ja pole millagagi rahul. Iga majutusasutuse juurest leiab negatiivseid kommentaare. Inimesed on lihtsalt niivõrd erinevate vajaduste ja nõudmistega, et midagi ikka leiab, mille kallal plärtsuda. Teinekord jätavad sellised üksikud sapised arvustused majutusasutustest väga vale mulje.

Sellest valikust läheks ise Kreetale.

Miami lennujaamas saadeti küll konkreetse auto (Premium klass) juurde. Ilmselt käib see siis kohati teistmoodi. Küsisin võtit, öeldi, et võti on ees :). Sellist asja pole tõesti Euroopas kohanud. Tegemist oli Alamo rendifirmaga. Samas ühtegi paberit, kus oleks peal olnud minu nimi ja auto andmed, mulle ka ei antud. See kinnitab siis tegelikult tom1967 juttu, et paberite vormistamisel kliendile konkreetset sõidukit ei määrata.

Sõltub, mis kellaks lennujaamas peab olema. Rongid öö läbi ei sõida. Esimene rong, seda ka kindlatel päevadel (esmasp, reede, laup), jõuab Stanstedi 04:30.

Sõltub sellest, kas lennud on ühe pileti peal?

Klikid kasutaja nime peal ja siis juba näed klahvi "Saada sõnum".

Hinnad ei lange enam kindlasti.

Emaga läheks Kanaari saartele. See pole ka pmst enam Euroopa. Ookeani sees ja raha pole ka vaja vahetada :). Loodus seal muidugi just ülearu lopsakas pole ja seda vulkaanilise päritolu tõttu. Bali on praegu nagu mingi viirushaigus. Muust enam ei kuulegi :). Kuuldavasti on terve saar ülerahvastatud. Ise küll ei vaataks üldse sinnapoolegi.

Väga moodne ja värske kujundus! Retsept! :)

Läbi Rentalcars'i oli ka auto hind lõplik. Mis puudutab kindlustusi. USA suunal pidigi see nii olema. Küsisin seda veel spetsiaalselt järele ja öeldi, et midagi ei lisandu. Kohapeal küll küsiti, et kas sobib Basic või soovin midagi "kangemat". Euroopas sama teenusepakkuja kaudu autot rentides tuleb tõesti alati mingi kindlustus kohapeal juurde osta.

Sunpass'i kodukal on jah geoblokk peal. UK-s väidetavalt toimib, ehk, et pole nii, et ainult USA-s toimib. Tulin just Miamist ja rendiauto võtsin läbi Rentalcars'i rendifirmast Alamo. Seal on kõikidel autodel Sunpass juba nö. küljes ja muud varianti polnudki.

Ikka check-in alal. Olen kasutanud seda teenust aga mitte Dubai lennujaamas. Eks ta ole analoogne: kohvrid kaalutakse-mõõdetakse ära, pannakse kleepsud külge ja lastakse läbi röntgeniaparaadi.

http://www.dubaiairports.ae/while-youre-here/map

Selline info Dubai lennujaama kodukal:

Short-term storage.

We’d be happy to look after your bags. Terminals 1 and 3 both offer this service, and it’s open 24/7. Sorry, but it’s not available at Terminal 2.

The cost is either AED20 or AED25 for every 12 hours (or part of), depending on how big your bag is.

Täiesti piisav, Brüsseli lennujaam on üsna väike. Charleroi vähemalt.