tauri.tiisler

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi
12 meeldimist
4 postitust / 10 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Mul ikka maru kurb lugeda. Tavaliselt on debiilikud ainult delfis ja muu säärane jama. Äärmiselt kurb oleks olla ka ilmselt Raivo sugugusega reisil. See võib päris piin olla. Ma ei usu ka, et see kahandaks seiklejate väärtust pelgalt mõne kirjavea pärast. Kurb, Raivo sugused siin õhku rikuvad. Tean endast , et näiteks teel olles tuleb tihti kirjavigu ja ma ei usu ,et see siis nii halb. Raivo ilmselt olen sina üks mõtetu paketi seikleja , kes hiljem kaebab ka liiva värvi üle. Kui teema pole sulle ära torgi.

Edu seiklejatele. Mina igatahes ootan teie lugusi nagu kõiki eelmisi.

eleanna; Olime kaks päeva . Olime nii 100 km raadiuses Tafroute. Üks parimaid hetki oli kogu tee ise sinn. Öö kohalike juures oli ka vägev. Kui elanikud olid heal järjel elasid nad meie jaoks üsna vaeselt. Aga see toit ,inimesed jaa. Kõik see oli super.
Olime seal külas kolmandad turistid üldse. VÄGE ÄGE .

Paris tihti lastakse prioriteedid vaid sekundeid enne. Ja, kui vaja nt jalutada kuskil veel mingi maa lennukile siis selle maa peale kaob su prioriteedid ära.

Norwegian igati ok firma. Kui võtta kõrvale meie rikkur eesti firma siis seda peaksid kartma

Kirjuta fb või siin kasutaja travellers from estonia. Nad alles tulid sealt minu teada.

Travellers From Estonia. Pole kahtlustki. Lugesin just nende Ukraina blogi. Päris hea.

Tänud TRAVELLERS FROM ESTONIA. Mägine retk viimase peal. Toit vapustav. Arvasin, algul, et sain Marrakechis toidu suhtes elamuse aga nüüd mägedes Barbarite juures sain aru, et linnades on ikka paras jama.

Päike, kus see rekkameeste leht on :?

Siklejad Travellers Estonia oli või on seal. Nemad teavad kindlasti.