mäger

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Urmoo - jah, sul on õigus.
aga eile saatsin taotluse ja täna õhtul juba positiivne vastus olemas :)
Tegelikult oli ikka väga lihtne.

Kas e-viisa jaoks tavaline väike dokumendifoto on sobiv? Või jääb see liiga väikeseks?

Paar nädalat tagasi küsiti Dar Es Salaamis kollapalaviku vaktsiini kohta. Ütlesin, et on tehtud ja hakkasin passi otsima, öeldi ok ja näha seda ei tahetud

Lendan Helsingist Vic Fallsi. Oskab keegi kindlalt öelda, et ma seal lennujaamas endale viisa saan teha? Eesti passiga peaks nagu saama ju aga kuidas reaalselt on?

Tänan!
Zimbabwe tundub jah joa seisukohalt palju parem valik. Kuradibasseini aprillis ilmselt ei saa minna ka. Praegu saab Helsingist Victoria Fallsi lennata ka enam-vähem normaalse hinnaga, varem oli sinna palju kallim ja plaanisin üldse Lusakasse esialgu minna ja siis sealt maad mööda edasi.
Küsimus nüüd majutuse kohta. Esialgu vaadates tunduvad hinnad Victoria fallsis üsna kallid olema. Saab sealt kohapealt või natuke eemalt mingi toa sebida kolmele inimesele normaalse hinna eest? Vähemalt üheks ööks võiks midagi vist siiski ära enne broneerida.

Tere.
Plaanin Victoria juga vaatama minna. Kumba riiki peaks eelistama, kas Sambiat või Zimbabwet? Oleks umbes nädal aega sealkandis ja siis tahaks nädala jagu ka rannapuhkust. Mõtlesin Zanzibari ja Mafia saare peale. Või oskab keegi mingit muud kohta sealkandis rannapuhkuseks soovitada? Reisile lähen aprilli alguses.