maria1235

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

10 meeldimist
22 postitust
48 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saime nüüd Mytripilt raha tagasi septembri lennu eest, Turkish lennufirma ja lend pidi toimuma septembris. Lend tühistati juba juulis. Mytrip hoidis igakuiselt kursis, mis seisus raha tagasi küsimine on.

Minul tuli lennu tühistamise teade septembri lõpu kohta. Sihtkoht Aserbaidžaan. Lennufirma Turkish Airlines. Ostsin Mytripi kaudu. Makstud Visaga. Huvitav on see, et vahemaandumine Istanbulis ja TLL-Ist lennud ei ole tühistatud. Kuidas edasi?

Kogu see teema on läinud lappesse. Mul nüüd tekkis küsimus, et kui kustutan ära Csv koodi, kas siis on mis iganes juhul võimatu selle kaardiga teha sigadusi ja kopeerida võimatu? Kui ja, siis ju easy. Nagu kaardi või muu kood, mis ei ole avalik ja kättesaadav. Tuleb endale kuhugi kirjutada/salvestada/meelde jätta. Ootan huviga vastuseid.

ma panen siia worldometeri statistika.

Lugege ja mõtelge, kas on Corona paanikaks põhjust?

Grippi peaks palju rohkem kartma. Miks selle jaoks lisahaiglaid pole ehitatud?

https://www.worldometers.info/

2,867Coronavirus deaths this year

77,935Seasonal flu deaths this year

Olen olnud seal jaanuaris. Ilmaennustus näitas kogu aeg äikest ja vihma. Paanikas "närisin küüsi". Kohapeal päike paistis läbi pilve (täielik õnnistus, et ei olnud selge taevas) ja oli kuum. Sadas öösiti ja korra vist saime sutsaka päeval. Tagasi jõudes olin päevitunud ja rahulolev. Päike võtab edukalt ka läbi pilvede ja ei ole tappev kuumus. Ära muretse.

Külastasime Olginat umbes 4 aastat tagasi. Oli väga ok koht, kummaline oli ainult see, et rangelt (toonitati mitu korda) oli keelatud meestel kasutada suurt ja kaasaegset wc-d. Meeste jaoks oli eraldi väike putka platsi servas.Mul olid väiksed lapsed siis kaasas( poisid ). Käisime salaja nagu vargad naiste kempsus lastega. 

Dar Es Salaamis- Zansibar sadamas seisid mingid tyybid , selja taga mingid kollapalaviku plakatid. Neid huvitas, kust riigist tulid. Kui vastus, et ei sisenenud teisest Aafrika riigist, siis lasti rahulikult edasi.  Vasta, et Euroopast ja kõik ok.

Meil jätkuvalt pakkuda Tansaania šhillinguid, asume Tallinnas. Hetke rahakurssi saab jooksvalt täpsustada Ene käest. Vabandust, et luban tema eest, temalt küsimata, aga loodetavasti ta on abiks!   Raha on meil  1 036 000.00 TZS. Teeb siis ligikaudu 400 EUR  Tänud!

Meie jäime Ene Lepa korraldusega rahule, maksime 100% ette ja kõik sujus hästi. Vastavalt meie soovidele tehti kavas muudatusi ja ka see ei tekitanud probleeme. Aitäh Ene!

mis asi on pettus? meil ostutsekk alles ja kohal olles oli see suhteliselt hea kurss. Kursid olid seal kõikuvad ja kui vahetada kuskil hotellis, lennujaamas, siis saad ikka väga pügada.

Jõudsime Tansaaniast tagasi ja jäi natuke raha üle,  pakkuda Tansaania TZS eurode vastu kursiga 2550, kokku meil 1 036 000.00 TZS. Teeb siis 406 EUR. Kas kellelgi on huvi, kirjutage postkasti. Asume Tallinnas.

Palju õnne meile, räägiti siin, et saab järgmisel päeval kätte, aga kui ei saa.... Tuttav tegi eelmisel neljapäeval ja vaikus. Ise tegin täna ja peaks reedeks hiljemalt saama, sest laupäeval start. Kas pean ostma sealt uue viisa, kui ei jõuagi kohale???

Kas on võimalik, et nädalavahetusel on server maas. Ei saanud eile ja täna teha. Lööb ette Error 500

Kas on vajalik, kui lennujaamas saab ära teha?

sihtkoht oli Tallinn-Milano edasi-tagasi ja näitas Momondost, et Ryanair lendab. Ongi just küsimus, et kuidas seal 70.-  ja Ryanairi lehelt 111.-

Mul hetkel lasi teha, huvitav on aga see, et kui valin momondost ostes kokku edasi tagasi 77.- aga Ryanairi kodukalt tuleb samade andmetega hinnaks 111.-. Kas kuskil võib olla mingid varjatud tasud, mis pärast lisanduvad Momondost ostes?

Mina olen kasutanud Tallinnas, Helsingis, Istanbulis, Amsterdamis, NY, Jamaical, need eredamad. Olen alati rahule jäänud. Vajadusel olen saanud rahulikult magada. Ei pea muretsema pagasi pärast, saab süüa-juua. Kuna kardan lennusõitu, saab alati enne lendu "surina" sisse ja lennuhirmu maha võtta.

Ene Lepp korraldab, kas kellelgi on kogemusi tema korraldatud safaritega? Huvitab mind ka.

Palun nüüd veel soovitusi, plaan on muutunud järgmiselt, et lendame  Barranquillasse ja tagasi Cartagenast. Kohal oleme 14 päeva umbes.Mis on head kohad ööbimise otsimiseks ja kus piirkonnas olla kauem ja kus tasub vähem olla. Mis vaatamisväärsused on Kariibi rannikul. Kus on ilusamad rannad. Eelistame rannamajutust. Kuidas on hetkel seal kandis autorendiga, kas saab ja kas on võimalik ühest kohast võtta ja teisest ära anda. Ettepanekud  oodatud.

Aga kui lendaks kohe Cartagenasesse, mida soovitate reisiplaani koostamisel? Paluks hindadest väikest ülevaadet, kuidas kuritegevus?

Meie oleme oma seltskonnaga 24.02 Koh Lantal

oh, tänan lillekke, mul just SEB kuld ja vaatan, et näiteks siis lennuki hilinemine või pileti vahetus s.h lennust maha jäämine 150 pere kohta?????? mida toredat uudist, peab võtma lisakindlustuse vist

syrtsu, palju seal nr.1 maksis 1h massaazi?