maria1235

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi
6 meeldimist
14 postitust / 34 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kas on vajalik, kui lennujaamas saab ära teha?

sihtkoht oli Tallinn-Milano edasi-tagasi ja näitas Momondost, et Ryanair lendab. Ongi just küsimus, et kuidas seal 70.-  ja Ryanairi lehelt 111.-

Mul hetkel lasi teha, huvitav on aga see, et kui valin momondost ostes kokku edasi tagasi 77.- aga Ryanairi kodukalt tuleb samade andmetega hinnaks 111.-. Kas kuskil võib olla mingid varjatud tasud, mis pärast lisanduvad Momondost ostes?

Mina olen kasutanud Tallinnas, Helsingis, Istanbulis, Amsterdamis, NY, Jamaical, need eredamad. Olen alati rahule jäänud. Vajadusel olen saanud rahulikult magada. Ei pea muretsema pagasi pärast, saab süüa-juua. Kuna kardan lennusõitu, saab alati enne lendu "surina" sisse ja lennuhirmu maha võtta.

Ene Lepp korraldab, kas kellelgi on kogemusi tema korraldatud safaritega? Huvitab mind ka.

Palun nüüd veel soovitusi, plaan on muutunud järgmiselt, et lendame  Barranquillasse ja tagasi Cartagenast. Kohal oleme 14 päeva umbes.

Mis on head kohad ööbimise otsimiseks ja kus piirkonnas olla kauem ja kus tasub vähem olla. Mis vaatamisväärsused on Kariibi rannikul. Kus on ilusamad rannad. Eelistame rannamajutust. Kuidas on hetkel seal kandis autorendiga, kas saab ja kas on võimalik ühest kohast võtta ja teisest ära anda. Ettepanekud  oodatud.

Aga kui lendaks kohe Cartagenasesse, mida soovitate reisiplaani koostamisel? Paluks hindadest väikest ülevaadet, kuidas kuritegevus?

Meie oleme oma seltskonnaga 24.02 Koh Lantal

oh, tänan lillekke, mul just SEB kuld ja vaatan, et näiteks siis lennuki hilinemine või pileti vahetus s.h lennust maha jäämine 150 pere kohta?????? mida toredat uudist, peab võtma lisakindlustuse vist

syrtsu, palju seal nr.1 maksis 1h massaazi?

aga mulle meeldib just rannas sageli massaazi saada, mõnus tuuleke, ehe ookeanikohin, väga mõnus

Mulle tundub, et teemalgataja on minemas esimest korda Taisse. Võta rahulikult ja ära tekita paanikat. Ei saa sa seda "happy endi" kuskilt niisama. Kui just muidugi kuskil öösel go-go baaris tütarlapse või poisiga ei sebi.

Kuidas Tais on politseile kuuletumisega? Kambodzas on küll nii, et lehvita vastu ja sõida rahulikut edasi, keegi hakka sind taga ajama.

Ma tõstataks teema uuesti üles, ei suuda kuidagi otsust vastu võtta. Kas vaktsineerida lapsi 7 ja 15, kes esimest korda soojale maale lähevad? Mõttes A hepatiit. Ei ole väga vaktsiinide pooldaja kuigi jah lapsed ikkagi vaktsineeritud. Reisime Taisse Krabile

Jah, samast lennujaamast Thai Airwaysiga

Et siis tegelikult ikka Khao Sok rahvspark...

on näha, et saabunud 1 sõnum, aga avades ees teade "Täitsa tuksis"

Tegime piiril, väga lihtne ja kiire. Kõige odavam, ära pilti ka kaasa tee, nii kõige odavam.

eelmisele lisaks siis, et proovite pidevalt, et saada madalaimat hinda

Kas siis reaalselt proovite momondos nt. iga päev lugematu arv kordi või on mingi muu variant?

ok, kas iseloomustate mulle palun veel nüüd Koh Lanta või Krabi randasid, kuhu võtta majutust.