postimees2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

See, miks ma küsimuse esitasin on seotud sellega, et ütleme kui küsin nüüd et muutke ära, siis nad võivad nõuda mult raha või hoopis piletite tühistamist. Netist leiab erinevaid vastuseid, osad ütlevad et pole mingit probleemi kui nimed vahetuses, teised ütlevad et neilt nõuti piletite muutmise eest meeletuid summasid, samas ka on tasuta muudetud(oleneb firmast). Küsingi seetõttu et teada saada kas kellegil on just Qatari ja tickets.ee-ga kogemusi. Aitäh kõigile praegu, kes on juba vastanud ;)

Parandan tickets.ee, faq alt bagu ei leidnud

Tere, kas oskab keegi õelda kui kaardiga maksta nt hotelli eest, kui palju siis on kurss ja teenustasud, mul tavaline Swedbank deebet. Ja nagu ma Soroka jutust aru sain siis dollareid ei olegi mõtet kaasa haarata kuna aktsepteeritakse ka eurosi.

Asja ajendas uurima see, et näiteks India viisa puhul on võimalik vaid ühekordne sisenemine riiki. Tundub et tõesti on "multiple entrie" , ehk siis võin rahulikult transiitalalt väljuda check in jaoks, kui selleks on vajadus. Suured tänud igaljuhul ;)

https://www.emirates.com/ae/english/plan_book/essential_information/visa_passport_information/uae_visas.aspx

(B) If your country of nationality appears on the list below, your passport will be stamped with a multiple entry 90-days visit visa that's valid for 6 months from the date of issue, and for a stay of 90 days in total.

Austria Belgium Bulgaria Croatia Cyprus Czech Republic Denmark Estonia Finland France Germany Greece Hungary Iceland Italy Latvia Liechtenstein Lithuania Luxembourg Malta Netherlands Norway Poland Portugal Romania Seychelles Slovakia Slovenia Spain Sweden Switzerland

Tänud vastuste eest. Kui nüüd tõesti peaks transiit alalt väljuma. Eesti passiga on küll viisavaba aga nagu mina aru sain siis kehtib ainult ühe korra riiki sisenedes 90 päeva 180 päeva jooksul? St tagasitulles Indiast ja uuesti ümberistumisel võib probleeme tekkida?

tõstaks vana teema üles. Lendad Helsingi-dubai-india ja tagasi. Dubais toimub ümberistumine, ooteaeg ca 5 tundi järgmise lennuni Kas mul on vaja transiitviisat kui mul on piletid eraldi ja pean transiitalast väljuma et pagas uuesti check in-da?

Teretänud info eest. Plaanin ise ka sõita järgmine nädal Keralasse, täpsemalt varkala. Mida soovitate, kas võtta siis sularaha kaasa eurodes? Kui pangast 2000 kaupa ruupiaid võtta kui palju siis panga teenustasu tuleb umbes - ise oman swedbanki mastero deebetkaarti.