kata1001

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina lendasin 2 kuusega Tenerifele ning 1a2k Taisse. Laps magas palju aega sellest. Qatar airlines pakkus basketit lapsele, see oli siis korvike, mis oli seinale kinnitatud. Oli mugav, et laps magas eraldi oma korvikeses ja mina sain oma asju teha. Ma usun, et teised suurenad lennufirmad pakuvad samalaadset teenust. Seda tuli klienditeeninduse kaudu broneerida. Kindlasti lapsele võtta kaasa tavalised asjad kui kodust välja minna: näkse, juua. Lennufirmade lastetoidud ei ole eriti toitvad, eriti nii pika lennu puhul. Kõik lapsed on erinevad, aga kui lennule minna ise positiivselt ja rahulikult, siis laps ka rahulik. 

Oleneb, missugust puhkust soovid: kas aktiivset liikumist üle saare või tahad ühes rannas olla. Mulle isiklikult meeldis Birzebugga rand, kuid see koht on ikka väga väike kohalik küla.
Kui soovite mujal saarel ka ringi käia, siis võiks ikka valida Sliema, St Juliansi, või Valletta regiooni. St Juliansis on ka pisike rand, mis on ok.

Samuti on veepark ja Mediterraneo Bio Park (delfiini show) St Juliansi lähedal. Samuti saab Sliemast, Vallettast, St Julianist nii Golden Bay´sse või Mellieha Bay´sse bussiga edukalt.

Mina just jõudsin tagasi nädalaselt Tenerife reisilt. Kaasas oli 2 kuune laps. Lennureisi pikkus oli 6 tundi ja lennukisõidu laps elas väga ilusasti üle. Oli kaasas ka spetsiaalne Flybe kott, et ta sinna lamama panna, aga lihtsam oli teda süles hoida kui enda ja eesistuja tooli vahele paigutada. Kuna reisi eesmärk oli päikest ja valgust nautida, siis kindlat graafikut meil ei olnud ja kõik sujus suurepäraselt. Ma arvan ka, et hetkel kui ta sööb ja magab ja isegi veel ei keera toolilt alla, siis on temaga lihtsam reisida kui sellise lapsega, kel jalad juba all on. Perega reisides toidutegemise võimalus on suur pluss.