trip-krainetrip-ukraine-dark

Jacobsen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Et see teema kokku võetud saaks, siis märgin ära, et peale mõningast viivitust asi lahenes. Siinkohal tänud vihe eest, HenryMark, sest asjad hakkasid liikuma peale Nordicale asja äraseletamist (ja ma ei usu, et see oli juhuste kokkulangevus). Suur kiitus ka neile.

Jah, broneeringu number on väljatrükil üks ja sama - ning piletinumbriga sama seis.

Tere. Ca 5 kuud möödas viimasest kommentaarist. Kas leidub teadjaid, on LAV-i viisa taotlemises uuemaid tuuli (või kehtib eelpool kommentaarides öeldu) ?

Hei 1.Maanteed 'N2' Durban--EastLondon üldiselt ei kiideta (või kui, siis päeva ajal ja põhjagaasiga). Kui vaja seda maa-ala läbida, siis soovitati valida marsruut Lesotho piiri poole (või siis üldse teiseltpoolt Lesothot). Margate (ja veel ka Port Edward) olid viimati tõesti enam-vähem kenad kohad ja East Londonist alates taas ok - ning silmailu kuni Kaplinnani. 2.Kohalik kõnekaart (nt Vodacom, MTN, mida müüakse igas suuremas ostukeskuses) + GM on töötav variant. 3.Majutus on kindlam on ette broneerida, sest kohapeal otsides kulub liialt aega (kuigi ka improviss võib toimida). Edu.

Cape Agulhasest edasi võiks soovitada Wilderness ja Knysna / Brenton-on-Sea, juhul kui need kaugeks ei jää (ca 350+ km). Ilmselt on 'ok' kohti ka enne neid, aga pole kogemust. Edu, J.