Jansa1

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Omaltpoolt võin õelda et 2,4 tunniga ei jõua Charles de Gaulle'i lennujaamast Paris Bercy raudteejaama. Vähemalt ühistranspordiga mitte. Jube kaua läheb aega lennujaamas kottide kätte saamiseks jne. Ja kui buss juhtub nina alt ära minema, siis oled täpselt rongist maas. Meie õnneks saime oma pileti vahetada raudteejaamas tund hiljem väljuva rongi peale.

Saladuseks oli piletite ostmine läbi teiste brauserite. Firefox millegipärast ei suutnud pangaandmeid töödelda. Läbi Exploreri õnnestus esimesel korral. Igaks juhuks siia link ka kui keegi kunagi peaks otsima http://www.ticketmaster.es/artist/la-alhambra-de-granada-tickets/972748?language=en-us

Viimasest sellekohasest postitusest on möödunud 10 aastat. Aga ikka on sama jama - pileti broneerimisel paned krediitkaadri numbrid ja suunab panka. Täidad seal kõik ära ja ikka ütled sulle et ei ole võimalik osta. Kas oskab keegi soovitada kuidas osta onlines pileteid? Või on kõik rõõmsalt 5 tundi järjekorras seisnud?

AndresR mis kell Teil lend sisse jõudis? Aprilli lõpust - Mai algusest peaks muutuma Rayanairi lennuaeg ja lennuk jõuab 00.15. Kuidas kohapeal tundus - kas 20 min hiljem on Firefly lett veel avatud? Ja tagasi tuleb 6.55 - kas letis on keegi kohal või saab võtmed kuskile postkasti panna?

Tänan Annaleena väga põhjaliku vastuse eest. Tuleb ikka hakata pileteid jahtima. EI saagi kodulehelt täpselt aru mitu kuud ette pileteid müüakse. Nõudlus tundub olama päris suur.

Rada nüüd renoveeritud. Kas keegi on juba sinna jõudnud? Koduleht annab teada, et rajale pääseb ainult piletiga aga hetkel müüakse pileteid vaid kuni maikuu lõpuni. Suviseid pileteid veel ei ole. Endal plaanis juuli lõpus minna. Oskab keegi oma kogemustest juba rääkida?

Buldooza kas sinu poolt välja toodud brittide icarhireinsurance kindlustusega on sul olemas ka kogemust, mis saab siis kui midagi juhtub? Kuidas on nendega suhtlemine? Kas vastavad kiirelt või unustavad su ära vms? Või tehakse väljamaksed kiirelt? Põhimõtteliselt pakuvad kõik ju sarnaseid lahendusi (müüvad edasi suurte firmade kinldustust) ja jama korral tuleb nii või naa hakata suhtlema kolme osalisega (rentija, portaal ja kindlustus). Sellisel juhul oleks hea nt. portaal sealt vahelt üldse ära kaotada ja võtta otse kindlustusest. Eriti juhul kui autorenti on vaja asutada paaril - kolmel korral aastas. See summa on juba 14 päevase autorendi puhul poole soodsam. Hispaania puhul olen leidnud hetkel kõige soodsama 0 omavastustuse paketi hinnaga 81 eur.

Rännumees tõi välja huvitava mõtte: "Kui hinnavahe rendifirma ja rendi vahendusfirma vahel on marginaalne, siis soovitan broneerida masin otse sellest firmast, kes reaalselt sulle auto eraldab. Kui aga hinnavahe on suur, siis peaks aru saama, et miks see on nii suur. Äriettevõtted tavaliselt kingitusi ei kipu tegema." Arusaadav et ettevõtluses ei ole tasuta lõunaid ja alla omahinna keegi ei müü, Aga kui nüüd mõtlema hakata siis mille arvelt vahendajate "head hinnad" tulevad? Mahumüügist? Suurte kulude puudumisest? Või millegist kolmandast millest ei ole ise veel aru saanud?

Plaan sõita juulis 2017 Gironasse, kuid tundub, et sellel aastal saabub Rayanair lend veel hiljem. Lennuplaani kohaselt 00.15. Kas kellegil on uuemat infot, kuidas sellel kellaajal auto kättesaamisega on? Ja millest ei ole siin üldse infot leidnud - tagasi tuleb lennuk 6.55. Ehk siis viimane aeg auto ära anda on ca enne 6.00. Kas olete kõik viinud oma autod õhtul lennujaama tagasi ja võtnud viimase ööbimise kuskil lennujaama ligidal hotellis või saaks need võtmed ka kuskile rendifirma postkasti suruda hommikul ca 5-6 paiku?