trip-krainetrip-ukraine-dark

Mertsi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

TUI.SE maksis raha tagasi, aega võttis 7-8 nädalat

Rootsi Tui tühistab kõik oma reisid 14.03-14.04.

Kodulehel on info üleval, aga maili veel saadetud ei ole.

Swedish Foreign Ministry now advises against all trips that are not necessary. This advice applies to all countries in the world. Therefore, TUI has now decided to stop traveling from today 14/3 to 14/4. All our Swedish guests who are traveling at the moment will return from the holiday as planned. This may change, in which case we will contact the affected customers.

We get many questions for our customer service right now. If you have a holiday with TUI planned during the period, you will be offered rebooking or a refund. We apologize for the inconvenience and ask you to wait for us to contact you for more information about your planned vacation.

Loodame ilusti raha tagasi saada :)

Meie kasutasime just reisitõrkekindlustust, kui terve pere jäi b-grippi nädal aega enne reisile minekut. Kõik piletid hüvitati ja öeldi, et tõendiks piisab ka väljavõete digiloost

Swedbanki Visa krediitkaardiga täitsa õnnestus maksta :)

Kasutaks teemat ära ja küsiks, kas tui.se ikka ei aksepteeri eestis välja natud krediitkaarte? On keegi Swedbanki Visa krediitkaardiga ka proovinud maksta?

Sain Tui käest ka vastuse, et oma sööke-jooke tohib kaasa võtta. Meelelahutus on Dreamliner Classil 7eur/in/suund. Alla 2a laps tohib kaasa võtta tasuta 10 pagasit ja tasuta kergkäru lisaks :)

Kuidas tuiga kergkäru kaasavõtmine käib? Saan aru, et alla 2a lapsele võib kaasa võtta tasuta 10kg pagasit. Kas käru käib sinna sisse või tuleb eraldi juurde?

Ja kuidas selle äraantava pagasiga on? Ostsime juurde äraantava pagasi. Tui lehelt loen, et see võib olla koos käsipagasiga 20kg. Ehk siis kui käsipagas on 5kg, siis võib äraantav pagas olla 15kg. Kas keegi kaalub mul käsipagasit siis ka, et teada, kui palju võib mu äraantav pagas kaaluda?

Tui.fi lehel kirjutab küll, et meelelahutus on lisatasu eest 7eur/in ( kui võtad nende kõige odavama dreamliner classi)

Seal on kirjas, et oma sööke-jooke lennukisse ei lubata. Kas ongi nii, et isiklikud veepudelid korjatakse kokku? Kui ranged nad selle nõudmisega on? Lastele müslibatooni pole ka siis lubatud kaasa võtta? Äkki kellelgi on kogemusi

Selline küsimus. Tasuta hotelli saad siis, kui pole varasemat lendu sihtkohta (lisaks muudele tingimustele). Aga kui leidub alternatiivne lend sihtkohta, mis on ühe ümberistumisega ja varajasem. Nt 19.märts Tallinn- Phuket on ümberistumisega Istanbulis 21h40min (soodudpakkumisega saaks Istanbul-Phuket otselennu), aga leidub ka Istanbul-Bangkok-Phuket lend, mis väljub tunduvalt varem. Kas see Bangkokis ümberistumisega lend läheb alternatiivse lennuna arvesse ja tasuta majutust sellisel juhul ei saaks?