Helen50

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 kuud tagasi
0 meeldimist
4 postitust / 10 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Te vist olete mulle vastanud, aga kahjuks ei lase Trip sõnumit lugeda- näha on, et on sõnum, aga avada ei saa, on mingi error. Kuidas Teiega ühendust saaks?

Ups.. jäi mainimata, et see Porto sobiks mulle ilmselt kah, kui Itaaliaga kaubale ei saa :)

Tere, mulle sobiks P 22. - N 26. oktoober, Kanaaridele muidugi selle ajaga ei läheks, ei jõua väga, aga rohkemaks mul ka aega kahjuks ei ole, ettevõtja asi, ei saa pikemalt äraolekut lubada. Vahemere ääres käiks aga selle ajaga ära. Itaalia pakuks mulle huvi näiteks. Muidugi on probleem, et kus seal moslemeid ei oleks, ma nimelt islamofoob ja sotside maailmapilt mulle ka kohe üldse ei sobi.
Muidu olen seltskondlik ja huumorimeelne vanem tütarlaps ;), rannas peesitaja ei ole, meelsamini liigun/vaatan ringi. Ka mõnusal terrassil veedan hea kaaslasega meelsasti aega, isegi klaasike veini sobib.. teinegi vahel.. Kas asjal võiks jumet olla?

Eve

Kui aprilli teine pool sobiks, oleksin mina käsi igale poole, kus palmi all peesitada ja looduses liikuda saab - Aasia, Lõuna-Ameerika, Lõuna-Euroopa jne.. Väljaarvatud islamimaad. Ja India ka ei tõmba..
Mallorcal vist aprillis veel väga soe ei ole, alla 20 kraadi jääb ikkagi?

Mina tahaks minna näiteks Phuketisse 18. aprillil, leidsin sobiva lennu ka, et väga pikalt ei peaks lendama. ja mulle ka üksi ei meeldiks minna.

Aprilli teise poolde ei kannata lükata?

Et soovitate Swedi kuldkaarti? Vaatasin just, et Swedi kuldkliendiks saamiseks peaks olema kontol 35 000 vaba raha.. Vau.. aga no oi mind rotti.. ei taha nad mind kuldkliendiks ju :D

RickyRoma, paluks minula ka sama info :)

Oi, kui palju vastuseid, küll te olete toredad, et vastasite, sain siit head nõu :) Endal soov minna Phuketisse aprillis, kuna reisikaaslast on aga väga raske leida, siis ilmselt täitsa üksinda, seega tahaksin, et kindlustus oleks selline, mis kõik korvaks, mis vussi minna võib.