Helen50

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

3 meeldimist
5 postitust
17 kommentaari
Viimased kommentaarid

bdsmno minu piletil, just vaatasin, kirjas Aeroflot, detailides, et reisi teostab SU (nagu ma mõned kommentaarid ülelpool loen, on see Aerofloti tähis?) Aga et Rossija? Kust see info peaks minuni jõudma? Lennuk Boeing 777-300ERAga see väide on ikka hea, et seal ei kohta ülbeid teenindajaid - no näed, ei pea paika, mina kohtasin. Üks ohkis ja pööritas silmi, kui palusin vett ja teine sõitis mulle käruga hooga ja väga valusasti vastu jalga ning viskas mulle küll jääkoti (mis läbi jooksis ja mu püksisääre täiesti märjaks tegi, teda see ei huvitanud, kehitas õlgu!), tema põhimure oli mulle paberit nina alla toppida, kuhu allkirja annaksin, et ega ma kaebama tema peale lähe.

snoopileet siis venekeelne möla on päh, aga araabiakeelne on vinge :D no tänan, ise eelistan sel juhul venekeelset, saab vähemalt aru. ja et venemaa toetamine on päh, aga islamistide, kust iganes islamimaalt nad pärit pole, kes väikelapsi väqistavad, päid maha raiuvad, naisi põlatavad, hapet näkku viskavad ja terroriste koolitavad jms, see on täitsa okei su meelest? no sõnu pole.ise käisin eelmisel aastal balil QA-ga, no ei kiida teenidust, suht ülbikud stjuardessid olid, söök oli hea, võtsin korra ka seda tasuta veini, mida pakuti, no see oli lihtsalt nii jube, et alla ei läinud. seekord olen veebruaris minemas Aeroflotiga Phuketisse, lennuaeg kokku väga hea ja lühike võrreldes teistega, hind ka soodsaim. eks siis näe, mis lennu kohta pärast ütlen.ja mis tasuta alkosse puutub, siis ei suuda küll mõista, kuidas võiks see probleemiks olla, äkki tuleks neil viinaravile hoopis minna, kes ei suuda ilma alkoholita poolt ööpäeva olla või näiteks magama jääda?

Kas Tai viisat ei saagi piirilt?

Tere, ma panin just Phuketi-sooviga veebruariks kuulutuse üles, äkki sobiks?

Tere,ma ka liituks, aga alles veebruaris, kui kannatab oodata :)

mida ma just lugesin? inimene soovib, et keegi võõras inimene läheb eestis poodi (nagu aeg ja poodi minek ei makskaski) ja ostaks talle mingi vidina, mille eest on nõus õhtusöögi välja tegema, aga ei ole nõus sama vidina eest maksma kohapeal pisut rohkem? selleks kirjutada abipalve ja tegeleda sellega siin ja siis kokku saada toojaga jne selle asemel, et osta see vidin ära, maksab, mis ta maksab, ega ta kulla hinda maksa ja nautida rahulikult puhkust? jeerum, kas tõesti on selliseid inimesi? ja pole küll ise kuubal käinud, aga no mitte ei usu, et kuuba pealinnas ei müüda mingit kõvakettakest :D kõlab rohkem kui anekdoot.

Te vist olete mulle vastanud, aga kahjuks ei lase Trip sõnumit lugeda- näha on, et on sõnum, aga avada ei saa, on mingi error. Kuidas Teiega ühendust saaks?

Ups.. jäi mainimata, et see Porto sobiks mulle ilmselt kah, kui Itaaliaga kaubale ei saa :)

Tere, mulle sobiks P 22. - N 26. oktoober, Kanaaridele muidugi selle ajaga ei läheks, ei jõua väga, aga rohkemaks mul ka aega kahjuks ei ole, ettevõtja asi, ei saa pikemalt äraolekut lubada. Vahemere ääres käiks aga selle ajaga ära. Itaalia pakuks mulle huvi näiteks. Muidugi on probleem, et kus seal moslemeid ei oleks, ma nimelt islamofoob ja sotside maailmapilt mulle ka kohe üldse ei sobi. Muidu olen seltskondlik ja huumorimeelne vanem tütarlaps ;), rannas peesitaja ei ole, meelsamini liigun/vaatan ringi. Ka mõnusal terrassil veedan hea kaaslasega meelsasti aega, isegi klaasike veini sobib.. teinegi vahel.. Kas asjal võiks jumet olla?

Eve

Kui aprilli teine pool sobiks, oleksin mina käsi igale poole, kus palmi all peesitada ja looduses liikuda saab - Aasia, Lõuna-Ameerika, Lõuna-Euroopa jne.. Väljaarvatud islamimaad. Ja India ka ei tõmba.. Mallorcal vist aprillis veel väga soe ei ole, alla 20 kraadi jääb ikkagi?

Mina tahaks minna näiteks Phuketisse 18. aprillil, leidsin sobiva lennu ka, et väga pikalt ei peaks lendama. ja mulle ka üksi ei meeldiks minna.

Aprilli teise poolde ei kannata lükata?

Et soovitate Swedi kuldkaarti? Vaatasin just, et Swedi kuldkliendiks saamiseks peaks olema kontol 35 000 vaba raha.. Vau.. aga no oi mind rotti.. ei taha nad mind kuldkliendiks ju :D

RickyRoma, paluks minula ka sama info :)

Oi, kui palju vastuseid, küll te olete toredad, et vastasite, sain siit head nõu :) Endal soov minna Phuketisse aprillis, kuna reisikaaslast on aga väga raske leida, siis ilmselt täitsa üksinda, seega tahaksin, et kindlustus oleks selline, mis kõik korvaks, mis vussi minna võib.