Kaja Niinepuu

Uus kasutaja, liitus Tripiga 2 aastat tagasi
2 meeldimist
0 postitust / 4 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Kevadel SF lennujaamast oli broneeritud full size SUV, Emerald Club ka olemas. Läksime otse parkla Emerald aisle alasse, aga seal tekkis meil siiski väike segadus, et millised siis need full size on. Eks pikk lennureis oli oma jälje jätnud :) Sai siis paber näpus küsima mindud. Seda paberit vaadati eemalt ja anti võtmed kommentaariga: kõigepealt on see auto pakkuda. Tuttuue Infinity üle kurtma me ei hakanud, sai omaks võetud :) Peale auto tagastamist sai kinnitust ka meie oletus, et saime upgrade auto. Jäime rahule. Natuke pelgasime kütusekulu, aga tegelikult ei olnudki väga janune.

Kokkuvõttes on kogu asjaajamine Emerald klubiga väga lihtne ja kiire.

Väga ebaoriginaalne, aga on kogunenud paras ports magneteid. Esimene sai soetatud Hiiumaalt ja nii ta läinud on. Nüüd juba mitte riigiti vaid konkreetse koha oma, mis rohkem muljet jätab. Ja eraldi osa on tekkinud laste ja sõprade käidud kohtadest.

Lisaks erinevaid vidinaid, mis iseloomustavad just antud kohta. Ja kõrvarõngad kohalikust ainest on viimase aja huvi olnud.

Eesti, Läti, Leedu. Tundub et kaugemad kohad on käidud, äkki tasub ka lähemalt uudistada. Julgen väita, et pettumust ei pea kartma. 

Selle saare kohta on tõesti siin infot väga napilt. Tore kohe lugeda. Ennast ka väga huvitab see saar. Sooviks täpsemat infot lendude kohta, et kust kaudu lendasite. Ehk õnnestub järgmine aasta endalgi seal ära käia. Tänud ette!