Elja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime selle aasta märtsis Zanzibaril. Mõlemad maandumised (edasi-tagasi) Nairobis ja Tanzanias. Mõlema puhul ei küsitud vaktsineerimispassi.

@MericeAitäh põhjaliku vastuse eest. Täpsustuseks küsiks veel, kas muidu kollapalaviku vaksiin oli teil tehtud või oli teil konkreetne info olemas, et läbi Nairobi vahemaandumisel vaksiini pole tarvis? Infot palju ja kõik nii erinevad. Hetkel ma pole leidnud ametliku infot, et pole tarvis. 

Aitäh kõigile kes vastasid :) 

@Martin, kas hiljuti käisite? 

@killukKas teil oli ka lihtsalt ümberistumine Nairobis või käisite ka sealt lennujaamast väljas jalutamas? Ma mõtlen, et meil on lihtsalt samale lennule minek ja väike vahemaandumine (1h) Nairobis. Lennujaamast välja ei planeeri minna. Kas selleks, et peab tegema vaksiini, kui väike vahemaandumine Nairobis

Küsimus veel viisa kohta Sansibaril. Kas võimalik viisat kuidagi ette ka "tellida" /teha, et lennujaamas selleks aega mitte raisata. 

Kas keegi teab, kui ümberstumine Nairobis, kas peab Sansibari sisenemiseks tegema ikkagi vaksiini nn (kollapalavik)? 

@LohekeneMis vaksiine te tegite? Enamus lastel praegu kõik vaksiinid tehtud, mis haigekassa poolt määratud. Kas peaks midagi juurde võtma?

@LohekeneSuured tänud vastamise eest! Kas vaksiine tegite ka? 

Suured tänud vastajatele! Viimati külastasime Dubaid 2012. ja viisa ajas korda lennufirma ning liiklesime omal-käel. Olen lugenud uusi reegleid, kuid üleküsimine ja täpsustamine ei tohiks teha halba. Googlest vaatasin kauguse lennujaama ja Sharjahi vahel, tõesti pole katastroof. Peaks suht ruttu jõudma kohale.

Kas keegi soovitab ka külastada Furajah piirkonda (4ööd)?

Tänud vastajatele! Arvatavasti nii tulebki teha, üks öö juurde tasuda.

Küsimus, kas turisti viisa peab ise hankida lennujaamast? Kuidas oleks kõige soodsaim variant öösel Sharjah´i sõita? Otse Dubai lennujaamast takso võtta on vist väga kallis? On kellegil kogemust?