trip-krainetrip-ukraine-dark

Raunop

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kuidas on Rhodose saarel 4G netiga ? st kas liigelda saab Google online mapsiga või peab GPS kaasa vedama?  tänan.

Mul ka sama teema, et olen ostnud lennu Rhodosele ja broneerinud rendimaja lennujaamast üsna kaugele. Kas julgeb minna ilma eelbroneeringuta rendiautot lennujaamast otsima? (maandume hommikul kell 10 ja lastega) olen siiani pidanud kohalikke rendikaid kahtlaseks ja üldjuhul suurfirmadest eelbronniga võtnud, et pärast mingit mõlgijama vms ei oleks. praegu lubab 7päeva keksklassi pereautot ca 350-450 eur.. tundub üsna kallis.. tänan info või rendifirma soovituse eest ette!

Plaan on külastada Lissaboni ja lähiümbrust mai lõpus. kas ookeani vesi siis juba soe? soovime perele (4) basseiniga maja rentida. on kellelgi midagi soovitada ? võiks olla pigem lähedal eeslinnas või rahulikumas piirkonnas ookeani läheduses, rendime liiklemiseks auto.

tundub ahvatlev, kus pakutakse?

sai siis külastatud vihmast ja jahedavõitu Istria poolsaart sept teine nädal, ilmateade näitas Spliti kandis aga sooja ja kuiva. see ilm pigem vist erand mis järgnes põuas suvele.. tänu kesisele ilmale sai palju ringi liigutud. kes ülespoole Istrias satub soovitan külasta Sloveenia väikest linna Piran, väga lahe vanalinn, ei ole ära reostatatud turistipasa müüate poolt, väärikas kena ja hubane mereäärne linn! Itaalia Trieste - suurepärane shoppamise ja jalutamise piirkond. Horvaatia poolelt ikkagi kõik mereäärsed linnad on suht turistilõksud, ei jätnud nii sooja muljet kui naaberriigid. sisemaal kindlasti sõbralikum õhkkond. soovitan liikuda sööma jne sisemaale. mereäärde ainult ujuma või õhtul jalutama. Istralandia veepark on eriti hooajavälisel ajal suurepärane koht ! oli vähe rahvast ja palju tegemist.

rentisin sealt Sixti auto, tellisin ette ja täitsin kõik lisainfo weebis, et üleandmine sujuks maksimaalselt kiiresti jne. reaalsus oli ikkafi 1h järjekorda kuigi oli 3 teenindajat. teistes olid sabad lühemad ja üks teenindaja kuid asjaajamine venis ka neil sama pikaks. oli olemas ka paar kohalikku pakkujat ja kirjas ilma krediitkaardita kuid ei tea, ei julge soovitada. keegi seal sabas ka ei seisnud. kui aega on, käi uuri erinevad variandid läbi. Sixti võtsin ise sellepärast et oli tunduvalt odavam, sealt ka see järjekord... auto muidugi oli hea. samas soovisid tagatist ka täiskindlustuse puhul koos rendihinnaga 850eur. kauplesin 550le kui väitsin et mul pole krediitkaartil rohekm kui 600 :) auto läks nädalaks 440. kere + rehvid klaasid kindlustatud. automaadiga Astra unikas. lennujaam on ise väga väike ja asub KRK saarel mitte Rijekas. Rijeka sealt ca 45 km.

millised rannad on Istra poolsaarel kõige paremad snorgeldamiseks ja ujumiseks?

On keegi Umag´isse sattunud? tundub väike ägeda vanalinnaga linn.. mõni rand seal läheda? teispool piiri Sloveenias kohe Piran, samuti paistab silma Googel Earthist omanäolise vanalinnaga..

Helista Avisesse ja lase pakkumine saata. mulle tehti just nii oluliselt parem hind kui portaalides oli. kindlasti täiskindlustusega. siis võimalus ka paremale autole.

vajalik kommentaar Ivanilt muidugi aga tänud Vatse ja Minuke. ilmselt nii on kõige mõistlikum tõesti. annan auto rongijaama ja katsun sealt õige suuna üles leida ja trammiga Gironasse. seal autorent soodne ja saab pärast kojulennuks ka kenasti autoga lennujaama.