Kati Eier

Uus kasutaja, liitus Tripiga 1 aasta tagasi
2 meeldimist
0 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Olen ka korduvalt lennanud ja kõik väga ok olnud!

Just lugesin raamatut Minu Tenerife, soovitan seal vaadata lugeda, väga hea raamat ja head näpunäited, raamatu lõpus ka neti lehtede aadressid kust nt autut rentida , reise osta, ilma vaadata jne

Meie olime eelmine aasta 2 nädalat sept alguses. Vesi väga soe ei olnud aga täitsa ujutav... Aga muidu Krk meeldis meile väga... Päikest saime, ujuda saime, süüa saime ja kõike muud ka :)

Kas said mingi kirja selle kohta juba? Mul ei ole veel midagi tulnud :(

Mina olen käinud oma lastega reisimas alates sellest kui nad oli 8 kuused, alguses vähe lühemad reisid, aga 1,5 aastaselt läksime juba näiteks Vietnami... Mul elasid nad reisid suht hästi üle ja magasid enamus reisist... Kui on täpsemaid küsimusi anna teada.

Mina ostsin ka piletid, aga reaalseid pileteid veel mailis ei ole, on ainult nö kinnitus.

Meie lähme ka lastega, juba teist korda Kambodzasse puhkama (5a ja 3a). Meie peatume Sihanoukvilles - see on rannapuhkuseks sobiv! Käisime seal ka siis kui väiksem oli 1a ja suurem 3,5a. Pealinna soovitan vältida, kuigi seal on täiskasvanutel huvitavaid vaatamsiväärsusi ja muidugi Siem Reap on oma templitega supper + Tonle Sap jne! Ise lähen juba 7 korda!

Kas keegi tead, või kust ma seda ise saan kontrollida/vaadata, kas Qatar Airwaysil ja Bangkok Airwaysil toimib koodijagamine, st kas saan pagasi otse saata? Tänud juba ette....