Raul67

Uus kasutaja, liitus Tripiga 3 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lähen sõbraga 16.09 läbi Istanbuli Tbilisi, tagasi 25.09. Oleme paar päeva pealinnas ja siis on plaan auto võtta ja ülejäänud päevad ringi sõita. kui huvi, võib kusagil kohtuda....

Käisime okt-s Lufthansaga Portugalis , edasi-tagasi 150 eur, ümberistumine Frankfurdis, kiire, viisakas, mugav. Piletid muidugi kampaanias, peab lihtsalt silma peal hoidma.... Ei ostnud aasta aega ette, mingi kuu vaid.

Rongiga Barc lennujaamast El Prat de Llobregat, sealt ümber Saint vincents de caldersi,  seal uuesti ümber Tarragona rongile. need on aeglasemad linnalähirongid, odavamad , sagedus on hea.
Samas võid Barcelona lennujaamast Barcelona Santsi sõita ja sealt kiirema ekspressrongi peale minna. Hindu näed nt Renfe.es ja piletid saad ka ära osta

Girona lennujaamas on rendifirmasid ikka päris mitu ja auto peaks sealt ikka saama. Võtsime ise Barcelona El Pratist rendiauto ja minnes tagastasime selle Girona lennujaama. BUDGET oli rendifirma. Auto oli peaaegu tuttuus Cactus ja kõik asjaajamine väga ladus. Vahepeal sai nädalakese mööda rannikut sõidetud ja ka Andorras ära käidud.