kloun

Uus kasutaja, liitus Tripiga 4 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul oli nii, et sain 60 euroga umbes sinna kanti. Hotelli poolt pakutud takso.Tagasi tulles ma tulin teisest hotellist, mis oli lennujaamast poole kaugemal. Tegin hotelli omanukuga diili, et panen hotelli eest max hinde Booking.com ja ta tegi mulle 50 euroga takso (poole kaugemalt kui minnes nagu mainisin).See vastab muidugi tõele, et iga nurga peal üritatakse sind nöörida ja hullemini kui näiteks Tais. Eriti kui alles sinna jõuad nad vaatavad olematu päevituse järgi ära, et sa alles jõudsid ja proovivad sind igasuguste hindadega haneks tõmmata. Juba esimene putka pakkus mulle banaane 5x hinnaga. Esimesed tuk tuk sõidud olid ka mingi 3-5 kordse hinnaga. Kui keegi hakkab sulle mingit eriti head diili peale suruma, siis suure tõenäosuseda on tegelikult vastupidi.

Ma lähen 12 jaanuar. Sain nüüd Finnairilt vastuse. Ilmselt uurisid täpsemalt järgi, ses klienditeenindaja on sama kellega enne rääkisin ja ei osanud vastata.

Hello.

Thank you for your request. In Delhi we have special arrangements in place making International to International transfer possible without any Indian visa. Upon flight arrival in DEL, the passenger must contact Finnair ground handling agent (BWFS) in the transit area. You must not go to immigration!

At DEL airport the following applies:

International - International (INT - INT): for travel TLL-HEL-DEL with onward connections DEL-CMB on separate tickets :

a) No Indian visa needed for INT - INT connections with confirmed booking for onward flight. b) INT - INT customers will have to go to the transfer area and contact Finnair ground handling agent (BWFS) personnel for assistance c) BWFS personnel will fill out a direct transit slip with all relevant information and this information is delivered to other airline personnel Direct transit procedure is handled between the airlines (AY - other airline) and other airline will issue new boarding pass, retag and security screen customers baggage for onward flight

If you have any further questions please do not hesitate to contact us.

Best regards Triinu xxx Finnair Customer Care Center

Olen siin nüüd mõnda kohta kirjutanud. India lennujaamast pole veel mingit vastust saanud, võibolla homme. Rääkisin Finnairi klienditeenindajaga, nad sama targad kui mina. Suunati kuhugi edasi Finairi siseselt, kust pole vastust tulnud. Siis kirjutasin mingi Sri Lankan Airlines esindajale Rootsis. Väga viisakas jutt, aga ainult hämab et ilma viisata ma ei saa mitte kuidagi ja välistas igasuguse võimaluse, et ma transit tsoonist väljuma ei pea ja suunas lõpuks India saatkonda. Sealt on ma arvan, et vastus teada, et läheb viisat vaja Need kleinditeenindajad üritavad igal võimaluses muidugi viisat sulle pähe määrida kuna ei taha vastutust võtta. Mul eelnev sarnane kogemus olemas et klienditeenindaja eksis viisa suhtes ja lõpuks vabanads peale umbes nädal aega kirjavahetust.

Kuidas selle India E-viisaga muidu on. 60 päeva ja ma saan seda nii edasi kui tagasi lennul kasutada? Või mis see double entry tähendab seal täpsemalt? .

Mul täpselt sama jah, et eraldi piletite peal. Kaalun, et lähen käsipagasiga ainult ja teen online check in. Keegi oskab öelda, kas selline asi toimib 100% ? Meid 4 ja lapsed kaasa arvatud. Ei taha eriti ehku peale minna aga käsipagasiga oleme ennegi hakkama saanud.

"Meenus tõesti, et sõpradel on kunagi probleem olnud, kes Nepali lennanud ja India viisat pole. Igaks juhuks tasub lennuliinist või lennujaamast järgi uurida, kas pagas läheb otse, või tuleb endal vahepeal välja võtta."

Mul terminali vahetust ei ole muidu. Lähen Finnairiga ja Delhist edasi Sri Lankale SriLankan Airlines lennuga. Kas peaksin uurima siis kummast lennufirmast? Vaevalt nad mu kotid ümber tõstavad... mul poole päeva lennujaamas passida ka.

Küsin siin teemas. Selline võibolla rumal küsimus. Kui ma Läbi New Delhi tahan mingisse teise riiki edasi lennata siis mingit viisajanti ei ole? Või peaks midagi teadma?

mingi paar päeva tagasi vaatasin oli aprilli lõpuks aaada tühise hinnaga otsa Arlandasse Tallinnast. Kasuta momondo. Oleneb mis kuupäeval sul vaja.