trip-krainetrip-ukraine-dark

Orhidee

Uus kasutaja, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime eelmisel aastal 11.kuu lapsega. Võtsime kõik pudrud ja nn."soola" söögid kaasa purkudes ja tuubides. Olime seal ca 2 nädalat, puhkuse lõpuks hakkas laps nendest konservidest loobuma :) Tegelikult on seal söögikohad vene köögiga olemas. Küsisime vene kohalikest, kus on kõige populaarsemad ja lapse sõbralikud restoranid ning seal sõi laps hea isuga borši ja muu :) Kui olete Kata beach'il, siis võin soovitada "Veranda" (Maša ja Karu on seal sissepääsu ees) ning "Mama"

Meil aitas hästi Diffusil (Family on lastele mõeldud). Talvel oli K-Rauta müügis. 

"Basic spray lastele kaitseb sääskede, puukide ja tiigermoskiitode eest kuni 6 tundi."

Swed kuldkaardi soovitan. Reisikaaslasele oli kõik kinni makstud: meditsiinile läinud kulud, rahvusvahelised kõned seoses sellega, lennuki klassi upgrade. Minul oli kohvri vigastus samamoodi kompenseeritud. Pärast uurisime, ERGOs näiteks rolleriga sõit ja kukkumine on sportlik tegevus ja ei kompenseerita.

Olen marko64-ga nõus. Optimaalne marsruut.

Titanicus mina ei ole käinud. Kui Sharmi vastu midagi ei ole, siis lastega soovitan käia siin: Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh. Selle aasta kevadel avatud hotell, kus on äge aqua park ja täiskasvanute jaoks on õhtuti imeilus show Alf Leila Wa Leila "1001 öö". Saab tasuta kasutada kahte hotelli (+Albatros Aqua Blu 4*) territooriumit ja restorane. Söök on normaalne, valik on suur. Mereni viib regulaarselt buss, on olemas korallid kaladega.

Käisime Phuketilt Similaanidele ööbimisega, standardse tuuri tegime seal ka - Phi-Phi - Krabi ja tagasi Phuketile. Teised reisid (tagasi tulles Vietnamist, Kambodžast, põhja Taist, Malaisia Borneolt) lõpetasime Koh Changil, kus on sinine ja läbipaistev meri, head söögid, odav majutus ja kõik mis on vajalik puhkamiseks aktiivsest puhkusest olemas. Enamus kohtades Tais elasime ilusa mere ääres ning käisime paadiga kõrval olevatele väikestele saartele. Nii, et soovitada minna ja istuda ühes kohas küll ei taha. Postituse autori praegune valik tundub esimeseks korraks väga realistlikuks ja positiivseks :)

Soovitan käia Tais. Phuket on läinud praegu kallimaks, soovitan valida saared. Siin on juttu palju olnud nendest. Söök on Tais palju parem, kui Filipiinidel. Filipiinidel kui tahate midagi ilusat näha, siis tuleb sõita kaugemale. El Nido üldse ei soovita, ainult paadiga saaks näha midagi, valge liivaga rand linnas puudub, erilist kultuuri seal pole. Tais saab rahulikult ja odavalt elada rannas. Ja veel märkuseks, et niisuguse eelarvega on Tais (heas mõttes) väga raske ahvatlustele vastu panna :)

Kui Macaoni jõuate, siis võimalusel soovitan külastada http://www.thehouseofdancingwater.com/ Midagi sarnast Cirque du Soleil-ga, aga palju võimsam. Teise asjana soovitan proovida seal portugali kalakonserve :)

Käisime eelmisel aastal, võtsime Sixt-ist. Kiirustasime peale maandumist ja olime teised järjekorras, ootasime umbes 20min. Tellisime ette 4-ustega kõige odavama auto, saime nädala aega vana Renault Capture, mille läbisõit oli alla 1000km, sisseehitatud navigaatoriga. Kokku koos kindlustusega läks 180 eur/nädal. Teenindus ja auto olid korras, mingil hetkel ise ei saanud hakkama võtmega, kutsusime autoabi, tasuta tegi korda ja selgitas lahti, mis juhtus.

Ostetud läbi expedia. Tickets'il ili mõne euri võrra odavam, tänu negatiivsele tagasisidele valisin expedia.

Asi toimib, piletid kehtivad. Mõnus oli lennata Airbus'iga 350, eriti sellise hinnaga :) Tagantjärgi vaadates soovitan osta Jaapanisse pileteid varem, muidu nagu meil läheb ühesuuna pilet maksma rohkem, kui finnairi edasi-tagasi eest. Kui on plaan minna Osaka Universal Studiosse, siis seal võib vabalt veeta terve päeva. Seega on parem planeerida paar täispäeva selle linna jaoks.

TLL-Singapur / Osaka-TLL 285 eur, aprilli lõpp. Vaatame veel kuhu sõidame Singapurist, kas Filipiinidele või Balile.

Finnairi koduleheküljel näitab ilusti, et selle numbriga broneering eksisteerib. Ostetud läbi expedia.