trip-krainetrip-ukraine-dark

Mery

Reisisell, liitus Tripiga 5 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari

2 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

ei tea kuhu täpselt reisite aga soovitaks http://www.autospluscar.com/ - seda firmat, hinnas on juba sees kindlustus, krediitkaarti pole vaja vaja broneerimisel. Depasiiti pole vaja. Saime auto läbisõiduga 5000km, sees oli navi (tasuta), osad küsivad eraldi raha selle eest.

Ise käisime novembris 2016 Maspolamase piirkonnas ja siis oli soe ja mõnus, vees ujuda mina küll ei tahtnud, minu jaoks külm aga sõltub ka piirkonnast kus peatute. Põhjas olid suured lained ja seal ma küll ei näinud, et keegi päevitaks/ujuks. Sugulane käis jaanuari alguses ja ilmad olid 21-25C, nemad samas käisid ujumas ja nende perele oli vesi ok.

Tere! Just tulime Kanaari saartelt läbi Londoni, vahe oli küll 2 tundi aga pabistasin ikkagi, sest lugesin e ei jõua. Olime 5 inimest, neist 3 last. Lennikuk hilines vist 10 minutit, mitte palju aga ikkagi oli hirm! Lennukist saime välja viimasena, lastega ikka trügida võimatu. Aga kui välja saime siis tegime igaks juhuks ka jooksu. Reisisime käsipagasiga. Passikontroll võttis oma aja. Siis jooksuga uuesti tolli ja tulemuseks 55 minutit. Kui jõudsime ootesaali, polnud veel isegi kirjas kuhu väravasse minna. Jõudsime nii wc-s käia kui poes juua osta ja lisaks pidime veel istuma ka. Tegu oli reedega ja aeg tsipa peale lõunat. Samas Riga jõudes olime passikontrollis kella 22.00 aeg ligi 1 tund :(

Tere! Käisime Rhodosel eelmise aasta juunis, 5 inimest ja kui aus olla, siis soodsam oli meil võtta hotell kus oli kõik hinnas. Väljas söömised oleksid meie perele kallimaks maksma läinud küll. Poodides hinnad põhimõtteliselt nagu meilgi. Kui kuskil teepeal tädike müüs jäätist, siis oli hind küll väga kallis, näiteks Magnumi eest oli vaja välja käia ligi 5€, samas poes oli hind nagu meilgi. Lennuki piletite hind oli meil viiele 750€ ja lendasime Riiast. Hotell kõik hinnas 8 päeva viiele 750€, autorent kõik 8 päeva (võtsime auto lennujaamast) 120€

Käisime eelmine aasta Rhodosel terve perega 5 inimest ja hotell kõik hinnas oli 700€ 8 päeva. Süüa sai 3 korda päevas, joogid, jäätised, näksed terve päev tasuta. Korra huvi pärast piilusime ka linna peal buffee hindasi ja söö kui palju tahad, koos jookidega oli ligi 15€, meie perele oleks ainult 1 toidukord maksma läinud 75€.